2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بارچهارم‌ شهری قبول شدم .بار آخر یک قرص‌ تپش قلب خوردم خیلی ریلکس بودم 

چه قرصی پراپرانول ؟

نــَــﺦ ﺩﺍﺩﻥ ﻫَﻤﯿﺸــه ﻫــﻢ”ﺑـَــــﺪ“ﻧﯿﺴــــتﺑــــﻪ ﺑَﻌﻀﯿــــﺎ ﺑﺎﯾــــﺪ ﻧـَـــﺦ ﺩﺍﺩ تا“ﺩَﻫﻨﺸــُــ😖ــﻮنو” “ﺑــﺪﻭﺯَﻥ”  
2731
2738
چندین بار رد شدم یکبارشم یادم نمیاد سر دوبل بوده باشه😑چیزای جزئی بود همش

دیگه شما استثنایی 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

عزیزم من مطمئنم قبولی امروز، حتما بیا نتیجه رو بگو، کلی انرژی مثبت فرستادم واست🙌

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
چندین بار رد شدم یکبارشم یادم نمیاد سر دوبل بوده باشه😑چیزای جزئی بود همش

دقیقا منم.... من شهری رو سری سوم قبول شدم، ایین نامه رو سری اول، فقط استرس الکی داشتم دو جلسه قبلو، جلسه اول پام رو کلاچ میلرزید افسر گفت خانم بیا پایین میری میزنی یکی رو میکشی با این وضعت😂، سری دوم هم داشتم میرفتم یه موتوری پیچید جلوم یهو ترمز زدم افسر گفت برو پایین😂، خودم از 15سالگی قاچاقی ماشین میروندما تو جاهای خلوت تر البته😂، ولی خب سری سوم با جدی ترین و سخت ترین افسر قبول شدم و تنها خانمی بودم که قبول شدم، الانم پشت فرمون میشینم و هیچ مشکلی ندارم، عشق رانندگی ام

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2706