2726
عنوان

دوستان‌ یک سوال داشتم‌

201 بازدید | 18 پست

پسری با دختری‌ به قصد ازدواج با هم هستن .دختر کلا پروفایل عکس تلگرام نمیزاره پسر هم قبلا میزاشت البته دختر گفته بود عکس خودت پروفایل تلگرام نزار و واقعا دوسال هم پسر نمیزاشت از وقتی با دختر بود .الان بعد از دوسال یهو گذاشته یعنی خبریه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب عکس بزارین چه حساسیت های الکی دارید

چون خودشون میگن تلگرام این همه گروه داری عکس شخصی نزار ولی واتساپ موردی نداره منم گفتم اگه چیزی نمی پسندی خودت هم‌نزار .گفت باشه .و تو این دوسال واقعا نبود امشب یهو دیدم‌.البته به روش هم نیوردم.

پسر ودختر این مسخره بازیارو تموم کنیدبریدسرخونه زندگیتون اونجابهترمیفهمین چه خبریه  

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706