2737
2734
عنوان

بیاید نی نی سایت جدید

137 بازدید | 5 پست

عزیزان ازوقتی که وارد نی نی سایت شدم خیلی خیللییلیلیلیللی بدی از خانواده شوهرگفته شدتاحدی ک منم داشتم نسبت خانواده اقام تغییرمیکردم ...اصلا وقتی ی نفر اینجور تایپیک میزنه کمک میخواد ینی منوکمک کنیدوضعم خوب بشه متاسفانه ملت غیور درصحنه میان اتیش رو بیشترمیکنن مثلا راهکارمیدن الان دیگه تلفن جواب نده فلان کن یا ببخشیدمیگن ع ن محلش کن و... 

یا یسریا افرادی ک تایپیک میزدن درباره محبت خواهرشوهر یاجاری یامادرشوهر بعضیامیگفتن خب ک چی 

یا پززیرپوستی یا ...کلا سرکوب میشد😑

بیایم این تایپیکای خوبو انرژی بخش رووقوی تر کنیم 

یادمون نره وقتی ازدواج میکنیم فقط با ی نفر وصلت نمیکنیم بلکه داریم خانوادمونوگسترش میدیم😍

اگر موقوع مشکل با خانواده همسرجان فقط تو ذهنمون میومد اگ الان مادر و پدر خودم بود همین کارو میکردم یانه؟؟

بااین سوال مشکلتون بسیار ازقبل بهترمیشه😊

احترااااام واقعا اینجاکاربردیه  و لازمه حفظ شخصی شم

باارزوی خوشبختی همتوووووون☺💚

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمعنا تفاوت هست بین پدرو مادر خودمون و همسر  ادمیزاد اون حسی رو که از طرف مقابل میگیره .نمیتو ...

اره نمیشه انکارکرد ولی میشه تظاهرکرد😊

منم اوایل اصلا حس خوبی نمیگرفتم ی حس پوچی ...

الان همین تظاهرمنو وابسته شون کرد واقعااااا

اگرجایی ازشون رنجیدم گفتم پیش خودم اگ مادرم باشه هیچی نمیگم ب احترام مادربودنش نگفتم

حالا بعدچندسال میگه بهم منو ببخشین من اعصاب ندارم واقعاحق داره اگ چیزی میگم از رو بی اعصابیه و ن دلخوری و اینا😃

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨