2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرانه؟

تا وقتی ک با عمل (عمل به نشانه کادو خریدن نیست)نشون نداد دوست نداره

ماشینم برات خرید به این فکر نکن ک دوسن داره 

شاید یکی برات کادو نخره وای واقعا دوست داشته باشه

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
کسی که دوسش دارم برا یه دختر دیگه گل خریده🙃🤦🏻‍♀️ خودم احساس کردم یه حسی داره بهش که این کارو کرده ...

الهی...کاملا میفهممت رو یکی کراش داشتم بعدا رفت به دوستم پیشنهاد داد..فراموشش کن زود فایده نداره..

2728
الهی...کاملا میفهممت رو یکی کراش داشتم بعدا رفت به دوستم پیشنهاد داد..فراموشش کن زود فایده نداره..

هی خودمو گول میزدم میخواسته خرش کنه ولی الان دیگ مطمعن شدم یه حسی بینشون شکل گرفته