2703
2553
عنوان

و باز هم خواهر شوهر🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بچه ای کاش شما هم میموندی سی سالگی ازدواج میکردی ولی کمی درست حرف زدن رو یاد میگرفتی

با حرفایی که نوشتی باید تو عنوانت مینوشتی

و باز هم عروس!

چون ریشه همه مشکلاتت از اخلاق و رفتار خودته

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2456

تو مقصری اول اینکه هرکسی ی سلیقه ای داره ی انتخابی داره خیلی زشته راجب مبلاش اونطور گفتی ب جای تبریک و مبارک گفتن! کسی ب خودت اینطور جواب بده چی میگی؟ درضمن کار زشت تر اینه ب شوهرش اون حرفو زدی! درواقع غیرمستقیم و بازبان خوش میتونستی راهنماییش کنی ک وسایل بهداشتی براش بگیره. خوبه حالا چیزی تو دلت نبوده و اینطور بلوا بپا کردی....

خدای مهربون دختر کوچولومو و آقا جونمو بتو سپردم😔
عزیزم من با شوهرم خب خیلی رکم ب اون گفتم خوشم نیومد 

اشتباه اولو شوهرت کرد که رفته گذاشته کف دست ابجیش

اشتباه دومم شما کردی که خیلی بد جوابشو دادی

هرچی از این خاله زنک بازیا و تنشا دور باشی زندگی راحت تر و شاد تری داری 

لازم نیست آدم همه جا رک باشه بخدا 

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞
خبدمن ک‌چیزی ب خودش نگفتم‌ک🥺🥺🥺

آخه تو با سن ازدواجش چی کار داشتی ؟

یا اینکه شوهرش بو میده ؟

زشته هر حرفیو رک بزنی تو صورت طرف ....یا وقتی میبینی شوهرت میره میگه پیشش نزن این حرفارو 

اینجوری یه ذره بین میدی دستش که دنبال ایرادات باشه بزنه تووروت

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
چقدر بچه ای کاش شما هم میموندی سی سالگی ازدواج میکردی ولی کمی درست حرف زدن رو یاد میگرفتی

کجای حرف زدنم اشتباهه؟ همش بهم چرتو پرت میگه همش میبینم پشتم حرف میزنع میگه چقد بی حجابه دختره و هی چرتو پرت میگه ک  ب من میگه چرا داداشمو ازم گرفتی😕بهش میگم شما عاقلی جای مادرمی میگه چرا میگه جای مادرمی منظورشه من پیرزنم😕

2714
عزیزم من با شوهرم خب خیلی رکم ب اون گفتم خوشم نیومد 

عزیزم میدونم چی میگی ولی بازم درست نبود حرفت قبول کن و اینکه لابد اون خوشش اومده گرفته اگه به قول شما زشتم بوده باشه شلید پولشون همونقد بود بهترشو نمیتونستن بخرن حق بدین ناراحت شه منم بودم ناراحت میشدم

خبدمن ک‌چیزی ب خودش نگفتم‌ک🥺🥺🥺

اونم به شما چیزی نگفته به برادرش گفته

به کار شما نمیگن رک بودن

میگن گستاخ بودن

رک بودن در مورد خود آدم هست نه در مورد بقیه‌

نامزدتون هم بسیار دهن لق هستند 

پس فردا جزییات رختخواب شما هم پیش خانواده میگن

😁
شما یاد بده🥴

سعی کن از انتخابشون خوب بگی چه بسا از انتخاب و سلیقه همسرت چون تو انتخابشون هستی .چیزی خریدن بگو مبارکه سلیقت قشنگه .حتی به همسرتم نگو چیه خریدن فلان بمان آخرشم هرچی شد برای دلبری بگو شما انتخابتون حرف نداره نمونش خوده من .....

اینجوری خودتم عزیز میکنی 

آخه تو با سن ازدواجش چی کار داشتی ؟ یا اینکه شوهرش بو میده ؟ زشته هر حرفیو رک بزنی تو صورت طرف ... ...

چون اگه خوب بخونی،گفتم اول گفته بچه بازیه عشقتون برو درستم بخون فردا جلو بچت وا ندی، بو دادن شوهرشم اینه ک اومده ب شوهرم گفته پیش مریم میخوابی خوشبوعه،شوهر من بودمیده نمیتونم پیشش بخوابم ،باید بیاد ب شوهر من بگه شوهرم بو‌میده! 

کجای حرف زدنم اشتباهه؟ همش بهم چرتو پرت میگه همش میبینم پشتم حرف میزنع میگه چقد بی حجابه دختره و هی ...

مادرتون چند ساله است؟

پونزده سال دیگه متوجه میشید رفتار امروزتون چقدر بی ادبانه و کودکانه است 

😁
2706