2733
2734
عنوان

چیکار کنم سریع چاق بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 21032 بازدید | 29 پست
حتما قرصی ک خوردی زیاد چاقت نکرده ک بترکه. مال من خطای عمیق افتاده رو رونم. ☹☹☹ پرشدم ولی ب قیمت زشت ...

نه اتفاقا بهم گفتن که میخای ماندگار باشه سه بسته بخور من فک کن ۳ماه نیم روزی دوتا میخورم یکی شام یکی ناهار وزنمم زیاداومد بالا ولی کاملا مشخص بود که آب زیره پوستمه یعنی چاقیم چربی گوشت نبود اتفاقا میگفتن چون آب انداخته زیره پوستت اگه لاغربشی بدنت ترک برمیداره لک میزنه ... اما اصلا این اتفاقات نیوفتاد برام فقط بعدها ۳ماهو نیم چاق شدن غذا خوردن به یک ماه نکشیده. لاغرشدم به مامانمو شوهرم میگفتم این ۳ماه که من اشتها داشتم و غذا خوردم این غذاها چی شدن ؟اکه این قرصا آب نیندازند زیره پوست و موقعیت هستن پس غذا های که خوردم چی شدن اونا نباید لااقل یک کیلو بهم اضافه میشد بعدها سه ماه وزنم از ۴۰کیلو رسید به ۶۵کیلو خیلی راضی بود ولی  تا قطعش کردم طی یک ماه وزنم دقیق شد ۴۰کیلو همیشه وزنم بینه۴۰تا۴۳بود ولی وقتی دارو رو قطع میکنم تا۳۹یا۴۰میشه حتی ۲الی۳کیلو از وزن نرم مال قبل قرص خوردنمم کمترمیشه

اخه عزیز دل قدت ۱۶۰. وزن ۸۵  ۲۰ کیلوووو اضاه وزنه چ خبره😐

عزیزم خیلی خوشگل میشم.حالا که یه مدت خودمو اونطوری دیده بودم الان لاغر شدم راستش از هیکلم حالم بهم میخوره صورتم  خداروشکر خوبه فقط عیبش لاغر بودنشه.یادش بخیر خدا کنه به ارزوم برسم و چاق شم و خوشگل شم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جون من قشنگ درکت میکنم😔وقتی چاق میشم خیلی خوشگل و ناز میشم اصلا خیلی‌ یه مدت پارسال با عق ...

ای خوشبحالت من بشم ۵۰کیلو دیگه هیچی از خدا نمیخام راستی یه چیزی توی گوگل خونده بودم که مزاج های باعث چاقی و لاغری میشم علایم مزاج هارو خوندم حس میکنم از ۱۰۰نا شرایط من ۷۰تا شرایط مزاج سوداوی رو دارم و نوشته بود یکی از علایم مزاج سوداوی همین لاغری و بی اشتهاییه و یکی دیگه همین افسردگی و ناراحتی من مثلاً یک روز قسط بانکیمون عقب میوفته میخام دق کنم کلا زندگیم می‌ریزه بهم از غذا خوردن میوفته حالت ناراحتی میگیرم ولی نمی‌دونم چیکار کنم مزاجم تغییر کنه از طرفیم نمی‌دونم واقعا این که مزاجم سودایی باعث لاغریمه یا نه 

2731

البته خودم خوزستاینم ازدواج کردم اراک والان یکساله خونمون بخاطره شغل شوهرم اومده اصفهان ولی خب سالی دیگه برمیگردیم اراک 

یه مدت به این فکر افتادم بودم داروهای مکمل که ورزش کار ها میخورم بخورم خونده بودم آمپول تستوسترون بزنم یکی می‌گفت پروژسترون بزنی چاق میشی اما ترسیدم نزدم دوباره گفتم برم دکتره اعصابم بگم مشکل اعصاب وروان دارم بهم دارو بده چون توی نت نوشته بود که داروهای اعصاب اکثرا چاق کننده است و ماندگارن ولی ترسیدم اعتیاد پیدا کنم بهسون بعد روی تربیت و وقت گذاشتن برای بچه هام تاثیر بزاره

من تو نی نی سایت خوندم ی قاشق خاک شیر بریزی تو ی لیوان‌شیر بخوری.هرروز.بعد اشتهات باز میشه و چاق.من دوروزه  دارم میخورم عالیه

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2738
البته خودم خوزستاینم ازدواج کردم اراک والان یکساله خونمون بخاطره شغل شوهرم اومده اصفهان ولی خب سالی ...

سلام خانومی من تاپیک شما رو دیدم تو نت.خودم مشکل شما رو دارم الان میخواستم بپرسم نتیجه ای گرفتید چاق شدید ؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

سلام من دارویی خوردم که چاقی بدون بازگشت شده خدا شاهده عااااالی بود 
  منم خیلی دوست داشتم چاق شم از روش‌ها و داروهای خیلی خیلی زیادی استفاده کردم خیلی لاغر بودم
وحشتنااااک
خیلی خرج کردم چاق نمی‌شدم گین اپ گرفتم ادراری زیاد میشد یا خاب آور بود 
به زور یک دارو هم که چاق میشدم برگشت یا عوارض  داشت آخرش طبق دستور یه خانم قرص خوردم شکر خدا تو دوماه ۲۴ کیلو افزایش وزن داشتم اونم الان یک ساله دارو نمی‌خورم و وزنم ثابت موتده البته برای این خانم هم گین اپ بود ولی اصل ترکیه بود  بدون بازگشت بود بدون کوچکترین عوارض خدا خیرش بده خداشاهده ضرر نمیکنید چون خود فروشنده ضمانت بازگشت محصولاتش میده چون منصفه  تو این زمانه فروشتده خوب و با انصاف پیدا نمیشه ولی قیمتشم خوب بود نسبت به کیفیت محصولش در هرحال به من لطف کرد و من تا الان به هزاران نفر معرفیش کردمش بخاطر انصافی که داره هم خدا بخاد براش هم من میخام چون مردم با بدبختی پول درمیارن یه چیز خوب بخرن نه موقتی حالا این شماره فروشنده رو میذارم هرکی فکر کرد تبلیغه زنگ نزنه ولی بخدا قسم تبلیغ نیست خودم از قرصها خوردم که توصیه میکنم بهتون ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۹

سلام خانومی من تاپیک شما رو دیدم تو نت.خودم مشکل شما رو دارم الان میخواستم بپرسم نتیجه ای گرفتید چاق ...

سلام. امیدوارم جواب بدین.. شما چاق شدین؟ منم الان این مشکل و دارم

سلام. امیدوارم جواب بدین.. شما چاق شدین؟ منم الان این مشکل و دارم

سلام عزیزم من اتفاقی اومدم نی نی سایت خیلی کم میام.همه مطالبتو دو باره خوندم نمیدونم یا تو منی یا من توام چقدر بهم شباهت داریم دقیقا عین خصوصیات من رو داری منم 27 سالمه و ۲ تا بچه دارم. 09152504940 این شمارمه روبیکا یا ایتا داری بهم پیام بده تا بیشتر برات توضیح بدم انشالله کارت حل میشه

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

عزیزم اول سلامتتیتون مهمه به هر قیمتی که نباید چاق بشین اصولی چاق سود

یه عطاری معرفی مکنم محصولاتش صد در صد نتیجه میده خودم ۸ گیلو چاق شدم تعذیمن رعایت کردم ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲   فقط طبق مشاوره ای که میشی انجام بده خیلی از چاقیها کرتن دگو دگزا دارن نباید مصرف بشن شما زنگ بزن فکر کنم روبکال کانل داشته باشن بهت مشاوره میدن و عالی به نتیجه دلخواه میرسی

2706