2726
عنوان

چیکار کنم سریع چاق بشم

20849 بازدید | 29 پست

سلام من متاهل هستم دوتا بچه دارم یکی ۶ساله که طبیعی زایمان کردم یکی هم یک سال و نیمه که سزارین زایمان کردم سنم ۲۷ساله قدم ۱۵۹وزنم ۴۳طی بارداریم اصلا چاق نشدم یعنی وزن که میکردم فقط وزن بچه که تو شکمم بود به وزن خودم اضافه میشدم بچه هام وزنشون ۳۸۰۰تا۳۵۰۰بودم بعدها هردوتا زایمان حتی اندازه ای یک بنده انگشت شکم نیاوردم وهرکه میبینه میگه خوشبحالت انگار نه انگار دوتا زایمان داشتی انگار دختری هستی ولی خودم خیلی ناراحتم چون به شددت لاغرم مثل دختربچه‌ای کلاس پنجمی میمونم به شددت لاغر لباس مجلسی هام اصلا قشنگ تو تنم نمیشن حتی مانتو و لباس که میخام بخرم از لباس بچه فروشیا میخرم بیشتره موقع ها .استخدام خیلی کمه ولی وقتی داروهای چاقی میخورم خوب میشم چاق میشم همین که قطع میکنم سریع لاغر میشم افتادگی ترک پوست ...هم اصلا ندارم وباچدقی ولاغری هم تا حالا مشکلی برام پیش نیومده اما دیگه خسته شدم میخام یه آمپولی قرصی دارویی روشی چیزی پیدا کنم که لااقل ماندگار باشه چون اصلا لاغری به صورتم نمیاد اگه کسی می‌تونه راهنماییم کنه ممنون میشم 

واقعا خوشبحالت.....من حسودیم میشه بهت

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5757747/دوست-داری-برگردی-عقب-یا-جلو?postId=173259748

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بخدا فک میکنی من خیلی درعذابم مادرشوهرش و شوهرم میگن لاغری بهتره سنت بره بالا چاق میشی میگم دیگه از ۲۷سال بالاتر میخایم بریم عروسی جای همه خانم های از من کوچیکتر یا همسن من لباس مجلسی می‌پوشم آنقدر هیکلشون قشنکه اون وقت من وسط اینا انکار یه دختربچه ای ۱۱سالمه ام

منم میگم خوشبحالت واقعا😭

زیرنظردکترتغذیه باش ان شاالله ک جواب بگیری

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
نه بخدا فک میکنی من خیلی درعذابم مادرشوهرش و شوهرم میگن لاغری بهتره سنت بره بالا چاق میشی میگم دیگه ...

برو پیش یه متخصص تغذیه خوب بهت رژیم چاقی اصولی میده بدون برگشت و عوارض

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

بعضی وقتا که من  شروع میکنم غور زدن به خودم که چرا من آنقدر لاغرم ... شوهرم برا اینکه بیشتر حرصمو دربیاره میگه خوبه دیگه هرلباسی که برا دخترمون بخریم توهم میتونی بپوشیش میشه صرفه جویی

نه بخدا فک میکنی من خیلی درعذابم مادرشوهرش و شوهرم میگن لاغری بهتره سنت بره بالا چاق میشی میگم دیگه ...

من قرص چاقی خوردم. چاقشدم. ولی چ فایده. رونام ترک خورد. صورتمم پف کرد. قطع کردم خوابید، چون چاق و لاغرشد زیر چشام یدونه خط افتاده هرکدوم. باید برم دکتر پوست

ولی چاقیه بدنم مونده چون قرص چاقی بدن خریدم. گفت دونوعه ورت و بدن

بعدم معده ت خراب میشه با این قرصا

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
من قرص چاقی خوردم. چاقشدم. ولی چ فایده. رونام ترک خورد. صورتمم پف کرد. قطع کردم خوابید، چون چاق و لا ...

من از مجردیم تا الان صد مدل داروی چاقی خورد چاق شدم قطع کردم لاغرشدم ولی ترک اصلا بدنم نخور مجرد بودم میگفتن شوهرمنی چاق میشی نشدم گفتم حامله سی چاق میشی نشدم گفتم زایمان کنی میشی نشدم گفتم بچه دوم بیاد میشی نشدم واقعا افسردگی گرفتم خیلی ناراحتم غصه میخورم وقتی مفهمم یکی عروسی دعوتمون کرده انکار حکم قتل بهم دادن همش میگم خدایا چی بشم چی کنم انکار یه چوب خوشکم که لباس کردن تنش هرلباسی میخرم بازم باید بدم خیاط نتگش کنه

برو پیش یه متخصص تغذیه خوب بهت رژیم چاقی اصولی میده بدون برگشت و عوارض

راستش مجرد که بودم رفتم ولی بهم دارو نداد یعنی داد ولی ویتامین بود الان هنوزم اونا رو میخورم نه توی مجردی تأثیر داشت نه تو متاهلی رژیم غذایی که بهم داد که اصلا به درد نخورد چون من مشکلم این بود که اشتها ندارم که این غذاها و بتونم بخورم الان من صبح و ظهر هیچی نمی‌خورم فوقش یه شیرینی یا گوجه ای یه خیاری یه پرتقالی یه سیبی میخورم بعد موقع شام یکم اشتها دارم ولی خیلی خیلی کم در حدی که ۴تا قاشق میخورم سیرمیشم اشتها برای میوه و تنقلات دارم ولی برای غذا اصلا نه اشتها دارم نه انگیزه مامانم میگه بزور بخور میگم وقتی غذا میبینم انکار همین الان یه گاو رو خوردم قاشق میذارم دهنم حالم از شددت بی اشتهایی و حس سیری بهم میخوره چطور بزور بخورم 

استارتر جون من قشنگ درکت میکنم😔وقتی چاق میشم خیلی خوشگل و ناز میشم اصلا خیلی‌

یه مدت پارسال با عق زدن زیاد غذا میخوردم البته دکتر تغذیه رفته بودم و پودر جنرال و یه شربت اشتها میخوردم و از۶۰کیلو شده بودم۸۵کیلو خیلی خوشگل بودم قیافم ناز شده بود هی یادش بخیر

از ۶۰کیلو شدم۸۵

ولی بعدش چون یکدفعه ای چاق شده بودم پریودم یکی دو روز میشد توجه ای نکردم بعدش یک روز پریود شدم رفتم دکتر گفت کیست تخمدان گرفتی باید لاغر کنی دنیا رو سرم خراب شد.دوباره کردم۶۰😔ولی حسرت دارم دوباره چاق شم امیدوارم بعد بارداری چاق شم و اصلااااا لاغر نشم مخصوصا صورتم.۱۹سالمه اگه خدا بخاد خونمون اماده شه زودتر بعد عید اقدام میکنیم یا تابستون دلم میخاد اونقد بخورم که چاق شم دیگه هم لاغر نشم قدمم۱۶۳

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
استارتر جون من قشنگ درکت میکنم😔وقتی چاق میشم خیلی خوشگل و ناز میشم اصلا خیلی‌ یه مدت پارسال با عق ...

اخه عزیز دل قدت ۱۶۰. وزن ۸۵  ۲۰ کیلوووو اضاه وزنه چ خبره😐

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2706