2733
2739
عنوان

خواهرشوهر و مادر شوهره آویزونم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2776 بازدید | 140 پست
اتفاقا میخوام همین کارو کنم .فقط وقتی یه چیز میگه و نیش میزنه لبم مثل گچ سفید میشه و میلرزه یعنی انق ...

خب طبیعیه هر آدمی با نیش و کنایه اذیت میشه و هر کسی یه جور واکنشی داره 

من خودم سریع عصبی میشم نمفهمم اون موقع چی میگم بعد پشیمون میشم 

چون میبینم طرف مقابل خوش حال تر میشه از عصبی شدن من 

حالا عزیزم بهترین و سوز آور ترین حالت اینکه طرف به یه ورت هم حساب نکنی 

هیچ لازم نیست تیکه یا کنایه بگی فقط ریلکس و خونسرد کار خودت انجام بده 

هر جا هم خواستی بری یه تعارف بزن خواست بیاد نخواست هم بشینه سرجاش 

عصبی شدن جز اینکه اون موقعیت و تفریح به خودت زهر کنی هیچی نداره گاهی باید فقط طرف حرف میزنه و دخالت میکنه رد بشی این از صد تا فوحش بدتره

خدایی خواهر شوهرت ۳۰ سالشه خیلی چیزا رو باید درک کنه دیگه دختر راهنمایی نیست که بگی هنوز بچه نمیدونه 

وااای باورت نمیشه دختره میره حموم از ۱۱ تا ۲ .به والله قسم راست میگم . موهاش خیلی بلنده .میشینه میشو ...

خب چرا میری ؟؟؟؟؟؟ نروشوهرت نرفته داره اینکارارو میکنه چرا سبک میکنی خودتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار شوهرم برا تولدم کیک خریده بود چون تویه ساختمونیم  منم ب مادرشوهر و جاریم ک خ اونا بود داد ...

خداروشکر نه جاری دارم نه خواهرشوهر

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
انشالله سالم و سلامت باشی دوست خوبم.ترس رو ازخودت دور کن 

چند روز دبگه تولدمه میخواستم اونروز استوری کنم و به همه بگم

اما یه سونوگرافی هست گفتم ولش کن بذار اونم بدم که انشالا همه جی خوب باشه و بعد بگم

شما هم دعا کنید برام🥰

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738
اخه این جاریم هرچی باشه برام میفرسته کیک و شیرینی یا پیتزا اینا درست میکنه میفرسته بالا

حالا جاری باز خوبه آدم مسافرت بره باهاش خوش میگذره

اما خواهرشوهر مجرد خیلی بده آدم روش نمیشه حتی بغل شوهرش بشینه

الان مادرشوهرم چون با مادرشوهرش زندگی میکنه روز اول مراعات حالشو کردن و اصلا مادرشوهرم پیش پدرشوهرم نمینشست 

الان اگه یه لحظه کنار هم بشینن مادرشوهرش انقدر داد میزنه سرشون که خجالت بکشید برید کنار ببینم مگه نو عروسی

شوهرم از روز اول وایساد هی منو جلو همشون یا برادرشوهرام که مجردن بوس کردن که دیگه براشون عادی شده

چیز بدی نمیدونن دیگه

اما مال اسی شوهرشم مقصره میگه دختر تنها تو هتل بذاریم

میخوای برا تولد یکسالگیش بگی😁

قراره هفت ماهگی بگم، مامانم میگه اونم نمیخواد بگی، زایمان کردی یه عکس بذار بگو منو بچم یهویی

قراره هفت ماهگی بگم، مامانم میگه اونم نمیخواد بگی، زایمان کردی یه عکس بذار بگو منو بچم یهویی

ن عکس نده چشمت میکنن

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
ن عکس نده چشمت میکنن

نه مسخرم میکنه

بالاترو نخوندی؟گفتم شش ماهمه کسی نمیدونه باردارم

2706