2737
2734
عنوان

خواهرشوهر و مادر شوهره آویزونم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2776 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضیاتون یه جوری نظر میدید که انگار گوشه گیریو انزوا خیلی خوبع

همه آدما بهم احتیاج دارن

انسان احتیاج داره به رفتو امدو اینا

درمورد استارتر حق داره، قرار نیس افراط کنیم ولی اینکه هی از بقیه دور بشیمم به خودمون آسیب میرسونه

به جای اینکه هی غصه بخوری، بشین با شوهرت حرف بزن درد دلتو بگو، با زبون با مهربونی 1 بدی میگی 3 تا خوبی بگو مطمئن باش اونم درک میکنه... 

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞
2731
من باشم جای تو لج میکنم نمیرم چه معنی داره شوهرت قبول کنه خواهرش دنبالتون هر جا پاشه بیاد بگو منو ...

دفعه بعد ایشالا کرونا جمع شه میرم مسافرت نمیبرمش تا بفهمه چه عواقبی داره مرض ریختن و حرص دادن

منم نمیگم چون نمیتونن قبول کنن تو قلبشون  من شوهرم یک بار مانتو خریده بودم تا رسیدیم ب خواهرش ...

🤣🤣🤣 

منم یبار رفتم مشهد برا بچه ها داداشم سوغاتی گرفتم یدفعه مادرشوهرم کفت خب یه چیزم برا برادرشوهرت بگیر

گفتم پدر مادر برادرشوهرم بالاسرشن، ازش بپرسن چی دوست داره براش بخرن

اگه دارم برا اونا خرید میکنم چون بهم سرراهی دادن

دیگه بعدشم جدا رفتم خرید با شوهرم 

هر چی هم گفتن هی خریداتو بیار ببینم هی گفتم بعدا و نیاوردم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
شرمنده که میپرسم . بارداریتون برای دیگران خیلی مهمه؟؟ 

اووووه یعنی هر بار که میرم شهرستان صد نفر میپرسن باردار شدی؟ کی میاری ؟ما نی نی میخواییم

منم میخندم هی

اما خب بالاخره صبح نمیگن بچه از کجا اومده😂

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738
تو باید فقط با شوهرت اتمام حجت کنی

وااای باورت نمیشه دختره میره حموم از ۱۱ تا ۲ .به والله قسم راست میگم . موهاش خیلی بلنده .میشینه میشوره ۳ ۴ ساعت.  بعد دیشب به شوهرم گفتم اون رفت حموم دیگه ما بریم بیرون . شوهرم سریع میگه الله و اکبر تو میخوای اونجا جنگ راه بندازی من میدونم . دختره رو تو اتاق هتل تنها بزاریم بریم بیرون؟ یعنی میخوام سرم و بکوبم به دیوار .دلم میخواد نرم کلا حالش گرفته شه 

بازم دلیل نمیشه که پنهان کنید  البته هرطور صلاح  میدونید

اها الان منظورتو متوجه شدم

خب من چون سقط داشتم و یه خاطره خیلی بدی شد برام دیگه جرات نکردم اصلا به کسی بگم

معذرت میخوام اول صبحی اینو میگم، اما وقتی موقع خودمو تو اون همه خون میدیدم یجور کابوس شده برام که از بارداری و خبر بارداری میترسم 

🤣🤣🤣  منم یبار رفتم مشهد برا بچه ها داداشم سوغاتی گرفتم یدفعه مادرشوهرم کفت خب یه چیزم برا ب ...

یبار شوهرم برا تولدم کیک خریده بود چون تویه ساختمونیم 

منم ب مادرشوهر و جاریم ک خ اونا بود دادم بعد مادر شوهرم گفت ب برادرشوهرت چی پس یعنی بزرگه دیگ روش نشدبگ دخترام چون قصدشم همین بود

گفتم من ب کسایی ک هستن میدم ن کسایی ک نیستن سکوت مطلق کرد

وااای باورت نمیشه دختره میره حموم از ۱۱ تا ۲ .به والله قسم راست میگم . موهاش خیلی بلنده .میشینه میشو ...

حالا شوهرت کفت ببریمش یا مامانش

2706