2733
2734
عنوان

خواهرشوهر و مادر شوهره آویزونم 😥

2776 بازدید | 140 پست

شرکت شوهرم میخواد تو کیش نمایندگی بزنه چند روز دیگه میریم که ایشون تحقیق کنن شرایط و . اول اصلا قرار نبود من برم. بعد شوهرم مطرح کرد که زنم تنهاست گفتن با هزینه خودت میتونه بیاد همراهت .همسرم گفت اشکال نداره خودم میدم هزینش و .خلاصه رفتیم خونه مادرشوهرم و فهمیدن منم میرم سریع گفتن خب خواهرتم ببر یه هفته. من هیچی نگفتم.شوهرم گفت باشه .یه اتاق سه تخته رزرو کردن! نگفتن این زن و شوهر چطور یه هفته بدون رابطه ... شاید آدم دلش بخواد همسرش و تو بغل بگیره بخوابه ... اون جهنم. دیروز رفتم خونشون میگه من ساندویچ و کتلت درست میکنم که بیرون نریم این یه هفته رو 😑😑😑😑 گفتم وا! پس برای چی داریم میریم .خب ماسک میزنیم .باز میگه نه عزیزم الان وضعیت طوری نیست بشه جایی رفت .گفتم من سوغاتی میخوام بخرم .سریع گفتن کیش سوغاتی نداره . یه بسته صدف از فرودگاه میگیری برگشتنی خانوادتم میدونن کروناست توقع ندارن. یعنی دیروز انقدر بهم فشار آوردن خون دماغ شدم تو خونشون .بعد شوهرم دید خیلی ناراحت شد گفت پاشو بریم کفش راحتی بخرم برات. سریع ۴ تایی حمله کردن که کفش میخواد چیکار الان وفات همه جا بسته است .مادرش میگه من کفش دارم بیا ببر امانت بپوش طبیه 😑 تورو خدا بگید چی جواب اینارو بدم . خیلی عذابم میدن .تو کیش چه خاکی سرم بریزم؟ لااقل تو ساحل یه قدم بزنم 

راست میگن کروناست سوغاتی برا چته😐😐😐😐😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

چندسالشه که میخواد با شما بیاد

توام بگو‌خواهر خودمم ببریم پس

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من خواهر ندارم .مجرد هست ۳۰ سالشه

دفعه دیگه از قبل نگو کجا میخوایی بری

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
اصلا اصلا . یعنی واقعا میگم خدا کنه پرواز کنسل شه چون اونجا سکتم میده

اصلا شوهرت چرا قبول کزد

من جا تو‌دارم حرص میخورم

2706