2737
2734
عنوان

سلام

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 22 پست
زیادم اصرار کنی فکر میکنن دلت با زندگی نیست .بنظر من بیخیال استقلال قبلت شو ی مدت همسر ایده الش باش ...

وای دقیقا اونم همینو میگه ک دلم با زندگی نیست و این حرفا بهونس کارا و رفتاراشم میزاره پای عشق زیاد  نمیفهمه ک داره ار درون منو میشکنه بخدا من خیلی فداکاری کردم مامانش اینقد با من بد رفتار میکنه ولی من از گل نازک تر بهش نمیگم‌ اما اگه همش تو همچی کوتاه بیام  اون موقع که اسمش زندگی کردن نیست ☹️پس من چی میشم 

فک کنم میخواد گربه رو دم حجله بکشه😑✋🏽اکثر آقایون همینن هرچی بیشتر حساسیت به خرج بدی فکر میکنه نقطه ...

بعضی جاها حرف خودمو ب کرسی میشونم ولی زندگی که من بخوام واسه ب دست اوردن کوچیک ترین خواسته هام که حق طبیعی منه  بجنگم  که دیگه اسمش زندگی نمیشه تهش چی ازم میمونه این ته نامردیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برید مشاوره... الان نتونی درست کنی این مشکلتو بری زیر یه سقف بدتر میشن... میختو همین الان محک ...

تا الان ک هر چی سعی کردم راضیش کنم نشده   ولی بازم سعیمو میکنم  فک کنم تنها امیدم باشه 

بعضی جاها حرف خودمو ب کرسی میشونم ولی زندگی که من بخوام واسه ب دست اوردن کوچیک ترین خواسته هام که حق ...

نه عزیزم اینو نگو شما اونموقع  ۹۰ درصد تصمیم گیریت با احساست بوده نه عقلت پس الانم واسه چیزی که میخوای باید صبر داشته باشی و بجنگی اصلا تفاهم ینی درک و تحمل تفاوت همدیگه عشقم پای دوست داشتن که وسط باشه باید از خیلی چیزا بگذرن هر دو طرف

قوی اما بی حس❄🖇
2728
وای دقیقا اونم همینو میگه ک دلم با زندگی نیست و این حرفا بهونس کارا و رفتاراشم میزاره پای عشق زیاد&n ...

عمرا بیاد مشاوره ولی حالا تو بهش بگو .اگرم بیاد حرف حرف خودشه حرفای مشاوره رو تا یکساعتم یادش نمیمونه مطمنم...عزیز دلم اگ دوستش داری قید یسری چیزا ک میدونی بدش میادو بزن و زندگیتو بکن چون این اخلاق درست شدنی نیست اگرم باشه خیلی طول میکشه .دست خودشون نیست 

اگر عقل امروزم را داشتم ، کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم ، عقل امروزم را نداشتم !
عمرا بیاد مشاوره ولی حالا تو بهش بگو .اگرم بیاد حرف حرف خودشه حرفای مشاوره رو تا یکساعتم یادش نمیمون ...

اهوم  قبلا خیلی سعی کردم ببرمش پیش مشاور ولی حرفا و کارشو قبول داره و از نظر خودش کار اشتباهی نمیکنه ☹️

اهوم  قبلا خیلی سعی کردم ببرمش پیش مشاور ولی حرفا و کارشو قبول داره و از نظر خودش کار اشتباهی ن ...

حق ب جانبن دیگ همه چیزشون غیرتشونه ماهم عروسک تو ویترین ..اگ نامزد یا دوست بودی میگفتم کاااات کن

ولی اگ عقدی فقط سعی کن جنگ اعصاب سر این چیزا نداشت باشی و بخاطر دوست داشتنت از خیلی چیزای قبل بگذری صبور بشی و خانم خونه ات باشی 

اگر عقل امروزم را داشتم ، کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم ، عقل امروزم را نداشتم !
حق ب جانبن دیگ همه چیزشون غیرتشونه ماهم عروسک تو ویترین ..اگ نامزد یا دوست بودی میگفتم کاااات کن ول ...

با اینکه میدونم ته نامردیه ولی تا الانش تحمل کردم تا قبل اینکه بریم زیر یه سقف تلاش میکنم چون نمخوام زندگی ک با هزارتا امید ارزو شروع کردم تموم بشه امیدوارم یه روزی اینو بفهمن که چقد‌ فداکاری بزرگیه 

2738