2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا . برا منم دعا کنید این دفعه دیگه خوابش عمیق بشه.   دو ساعته رو پامه هی میخابه بیدار میشه

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
2731
لابد جاییش درد میکنه دختر من شوهرم بدخوابش کرد

درد داشته باشه که گریه میکنه.ولی کلا زودتر از ۶ صبح خوابش نمیبره .خیلی سخته اینجوری

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
وای اره حتما روزا میخوابه؟ چن وقتشه؟

سه ماه و پنج روز . از ۶ صبح تا ۴ میخابه.از ۴ یه کله بیداره تا ۶ صبح

2738
توام روزا باهاش بخواب

همینکارو میکنم وگرنه میمیرم که . البته خواب درست حسابی نیس که.انقد تو خواب ناله میکنه هر دو ساعت که بیدار میشم شیرش میدم.بینشم یبار گریه میکنه باید بغلش کنم ارومش کنم.یبار دلش باد میپیچه باید بغلش کنم دلش و ماساژ بدم. یبار باد گلوش و نزده باید بغلش کنم بادگلوش و بگیرم.یبار پستونکش افتاده باید برم بشورم بیارم.والا نخوابم بهتره