2737
2734
نه تاپیکایه قبلش فقط مشکوکم کرد در حال ازش عذر خاستم دل نشکوندم درسته هنر نیست اما نحوه توضیحاتش درس ...

تاپیکام چرا مشکوکن ها

دیشب تاپیک زدم اون موقع خونه مامانم بودم بچه ها راهنماییم کردن برام مهم نیست بتو ثابت کنم خودمو فقط باعث شدی ینفر دیگه توهین کنه بمن

زندگیه من پرمشکله تاحالا ازاین مشکلات ندیدین پ مشکل من نیست خدا جای حق نشسته امیداورم یروزی مشکلات من سرت بیاد یروزی تو تاپیک بزنی من بشینم حرف بزنم برات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معتاد سخت نیست ،تو حال خودشه اعتیادشم گل و اینا

انشالله مشکلاتتون حل بشه بازم حرفمو تکرار میکنم  ک ببخشید اگه واقعا خانومی ببخشید  اگه نه ک بازم خودت مختاری در هرصورت الهی   روزت پر از اتفاقهایه خوب باشه نمیخام کل روزت پر از تنش شروع بشه😊صبحتون پر از شادی

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
یعنی چی؟

مادرت از شوخیای بابات ناراحت بوده و حس میکرده با مامان بزرگت سر و سری داشته 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2731
مادرت از شوخیای بابات ناراحت بوده و حس میکرده با مامان بزرگت سر و سری داشته 

اینی گف ماله جوونیاشون بوده ماله الان و نگفت

الان بنڟرت من چکارکنم بخدا دارم میترکمممم

تاپیکام چرا مشکوکن ها دیشب تاپیک زدم اون موقع خونه مامانم بودم بچه ها راهنماییم کردن برام مهم نیست ...

عه😐😐😐نفرین؟؟؟؟؟

عیبی نداره چون یکهفته اومدی و کلی تاپیک زدی  بهت چیزی نمیگم ک اعصابت داغون نشه خواهر یا برادر گرامی در عوضش من برات  از خدا ارامش و امنیت و خوشبختی میطلبم موفق باشید😊

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
خوبه که اینقدر افکارتون معصومانه ست... فقط بدونین که اینطور نیست و انحراف های خانوادگی بسیار ...

بله انگار واقعا درست میگید من واقعا برام غیر قابل هضم بود اما خوب وقتی الان بالایه پستم گفتن ک شوهرش معتاده و گل میکشه...حالا من نمیدونم گل چیه؟ ولی خوب بعضی از اعتیادها توهم زاست مثل شیشه... ک دراینصورت کاملا بیشتر از اون عکسایه سرلختیه اسی قانعم کرد این حرف😔متاسفانه انشالله چنین چیزی نباشه و مادرش فقط داره الکی پایه مادربزرگشون اینارو میکشن وسط😭

ولی خوب حالا ک کلی نفرینم کرده😊عیبی نداره من در عوضش براش از خدا ارامش و امنیت و خوشبختی میطلبم😊 

یعنی چی؟

اسی من احساس میکنم مامانت یکم بد بینه اخه میگه به بابات و حتی مادر خودشم شک داشته

الانم تو ذهنش شک داره شاید یه حرکت خیلی معمولی رو توی ذهنش بزرگ و از قصد تلقی کنه 

الان تو اخلاق مادرتو بهتر میدونی ببین تو بقیه مسائل هم بدبینه یا نه 

مثلا تو جمع کسی حرفی بزنه میاد میگه من میدونم این منظورش دقیقا با من بود میفهمی چی میگم؟

2738
اسی من احساس میکنم مامانت یکم بد بینه اخه میگه به بابات و حتی مادر خودشم شک داشته الانم تو ذهنش شک ...

ببین قبلا هم این حرفرو یجور زده بود

مثلا میگــف خاله ات با داماد شوخی میکنه و راحتن

منم جلوش گفتم خاله ازبس بی حیاس

جوابشو دادم ولی دوباره تکرار کرد

اسی من احساس میکنم مامانت یکم بد بینه اخه میگه به بابات و حتی مادر خودشم شک داشته الانم تو ذهنش شک ...

بخدا تا الان بیدار موندم اصن نمیتونم هضمش کنم ذهنم خرابه الان ی فصل گریه کردم حالت تهوع گرفتم😞

بخدا تا الان بیدار موندم اصن نمیتونم هضمش کنم ذهنم خرابه الان ی فصل گریه کردم حالت تهوع گرفتم😞

درکل به روی شوهرت نباید بیاری تا مطمئن نشدی بنظرم بیخیالش شو دنبال کردن این چیزا خودتو بیشتر عذاب میده بفرص که دوسال پیشم حرکت اشتباهیی از شوهرت سر زده باشه اون موقع ۱۹ سالش بوده سنش کم بوده الان تو زندگی مهمه

فکر نمیکنم شوهرت کاری کرده باشه الکی بروش نیار ایناروهم تو ذهنش ننداز  بنظرم مامانت رو این گزی ...

والله من نمیشناسمش ازبس تغییر میکنه

اخه میدونی یا میخواد بگه من مادرزن خوبی ام تنها نمیزارم بیاد خونه  و شوخی باهاش نمیکنم مث بابات ک با ننه بزرگت اینطوری میکرد؟

یا چیزی هست ک ازشوهرم دیده و دارع بااین حرفا جنبه منو میسنجه ؟

بنظرت کدوماشه؟

درکل به روی شوهرت نباید بیاری تا مطمئن نشدی بنظرم بیخیالش شو دنبال کردن این چیزا خودتو بیشتر عذاب می ...

اخه منو شوهرم دوس بودیم بزور ازدواج کردیم،بعد تو دوران نامزدی فهمیدم شوهرم اعتیاد دارع

مامانم بخاطر اینکه جداشم ازشوهرم حتی کتکمم زد

و یروز گف داماد به مادزنش چشم داشته باشع دلتو بی چی خوش کردی

اون موقع من این حرفو نادیده گرفتم گفتم از روی این زده ک دلمو از شوهرم بزنه تاازش جداشم

اخه منو شوهرم دوس بودیم بزور ازدواج کردیم،بعد تو دوران نامزدی فهمیدم شوهرم اعتیاد دارع مامانم بخاطر ...

ننیدونم چی بگم والا

ولی اگه واقعا میخوای بپرسی باید از مامانت بپرسی نه از شوهرت

الانم میگم این چیزارو به شوهرت نگو الکی  ننداز تو ذهنش یه درصد احتمال بده مامانت همینطوری اینو گفته

2706