2733
2734

واقعا بابات با مادرزنش شوخی داشته؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بچه ها یعنی چی الان من چکارباید بکنم ها؟ ازشوهرم بپرسم؟؟؟ حس خیلی بدیه یعنی چی اخه

برو از مامانت بپرس

چون خودش سر حرف  رو باهات باز کرده

بگو مامان نکنه شوهر منم جای تو روگرفته که مامان بزرگم رو مثال زدی

چی از شوهرم دیدی که اینطوری میگی

بهم بگو ببینم طرف مقابلم کیه

حالا ازدواج کردم یهو ندانسته بچه دار نشم

ببین چی میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هیچ عنوان به همسرت نگو. به هیییییچ عنوان

ببین دروغ نگم قبلا حرف گزشته مادرمو به شوهرم گفتم ک مامانم تو جدایمون گف توبهش نڟر داشتی

شوهرمم ناراحت شد وگفت قطع رابطع کن

منتهی یسری قضعیه پیش اومد ک فهمیدم شوهرم اعتیاد داره

الانم شوهرم کمپه ولی بعدش نمیدونم چ رفتاری داشته باشم

2728
واای ببینید خانوما اخه؟ برایه ثابت کردنش سریع عکس فرستاد😖

عزیزم‌ فکر میکنی دروغه نخون

من راجع به این تاپیک قضاوت نمیکنم که واقعیه یا نه اما میدونم تو جامعمون واقعا همچین چیزایی هست و اونقدر دور از تصور نیست

دیش دیری دیرین ماشالا😁💃
یعنی این اقایه و با ذهنی مریض اخه یکم فککنید تاپیش هی رنگ و لعابش بیشتر میشه؟ جلب توجه اخه انقدر؟ گز ...

جدی🤔🤔😐😐کاشکی دروغ باشه خیلی عصبی شدم از موضوع

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
ببین دروغ نگم قبلا حرف گزشته مادرمو به شوهرم گفتم ک مامانم تو جدایمون گف توبهش نڟر داشتی شوهرمم نار ...

خب خراب کردی دختر. طرف گاهی یسری چیزا تو مخیله شم خطور نمیکنه ولی بهش گرا میدی. در هر صورت تموم شده بهس فکر نکن. گاهی مادرا از رو دلسوزی بیجا یه اشتباهاتی میکنن

2738
والله منکه ندیدم بابام اینطوری باشه ولی اگه بوده مامانم عقده هاشو دلره سره من خالی میکنه/؟

بنظرم اول مطمئن شو حرفش در مورد بابات درسته یا نه بعد معلوم میشه که در مورد نامزدت چقدر درست گفته

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
خب خراب کردی دختر. طرف گاهی یسری چیزا تو مخیله شم خطور نمیکنه ولی بهش گرا میدی. در هر صورت تموم شده ...

الان بنظرت چکارکنم، بخدا موندم بخدا😭😭الان با مامانم چکارکنم؟قطع رابطه کنم؟

یا باشوهرم چکنم

اگه حرفاش راجع به بابات غلطه بدون مادرت افکارش مریضه

و شکاک 

اول ببین بابات اینکاره بوده اصلا

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
بازرفیلم مارپل دیدی، جدیدا پخش میشه

من تاحالا ب هیچ کسی چنین حرفی نزده بودم اما این کاربر و خودتون ببینید؟ من فیلم مارپل ندیدم و من ب اون کاربر گفتم؟ دوما شما خودت لشین فککن یه هفته اومده ذهنشم تا این حده؟ کدوم داماد چنین کاری میکنه؟ شما بگو؟ من چیزی الان به ایشون گعتم؟ ک سریع عکس سر لخت خودشو فرستاده ک ثابت کنه؟ الان تو اگه خانوم  باشی برایه اینکه  خودتو ثابت کنی میای از خودت عکس نیمه سر لخت بزاری و عکستو همه تو گوگل ببینن ک فقط به یک نفر ثابت کنی ک تو خانومی مثلا؟ حالا خودت مارپل باش و بهش راه کار بده😊شبت شاد صبحتم پر اتفاقهایه خوب

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2706