2726
درست حرف بزن نفرینت میکنم دلمو شکستی بااین حرفات انشالله تمام اتفاقایی ک برام افتاده برات بیفته

😑😑😑😑خدایا فقط یه مرد مریض مثل تورو شفا بده

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
به نظرم مادرت مشکل داره فکرش خرابه مشکل از  شوهرت نیست  سعی کن کمتر خونشون بری

آره من فک کنم چون خود مادره شوهرش با مادرزنه اینجوری بودن اینم فک میکنه دامادش بهش نظر داره. 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من فک کنم چون خود مادره شوهرش با مادرزنه اینجوری بودن اینم فک میکنه دامادش بهش نظر داره. 

آره درسته

وگرنه اگه چیزی بود به بابای اسی میگفت

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
باسمربیا ینی چی

یعنی این اقایه و با ذهنی مریض اخه یکم فککنید تاپیش هی رنگ و لعابش بیشتر میشه؟ جلب توجه اخه انقدر؟ گزارش کنید بره

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2728
بچه ها یعنی چی الان من چکارباید بکنم ها؟ ازشوهرم بپرسم؟؟؟ حس خیلی بدیه یعنی چی اخه

نه عزیزم

نپرس

هیجوقت هم بهش نگو

مادرت به شوهرت محرمه، مثل پسرشه.

اگه بگی یک عمر، حرف و پشیمونیه.

دیدش بد میشه. میگه مادرش شکاکه. 

یا مشکل فکری داره.

با مادرت حرف بزن.

بگو شنیدم ،دور از جون، دور از جون،  داماد میتونه مادر زنو غسل بده ، وقتی فوت کرد، دور از جونش، از پسر  نزدیکتر و محرمتره.

اونم حس، پسر مادری بهت داره.

از ش دفاع کن. اما غیر مستقیم، نزار زیاد با مادرت شوخی کنه، کاری کن احترام بینشون باشه همیشه

عزیز دل شما یه درصد بشین فککن؟ اخه حتی مادر تنی؟ هرگز داماد با مادر خودش چنیم کاری نمیکنه؟ چ برسه مادر زن؟ ایشون اقا هستن و کاملا مشخصه ک ذهنش ب کجاها منحرف میشه و برایه جلب توجه ماخانوما ببین چه ها ک نمیکنه؟

نه عزیزم نپرس هیجوقت هم بهش نگو مادرت به شوهرت محرمه، مثل پسرشه. اگه بگی یک عمر، حرف و پشیمونیه. ...

اصلا تاحالا شوخی نکردن حتی کلامی نمیدونم ازکجاش دراورده این حرفو

بچه ها یعنی چی الان من چکارباید بکنم ها؟ ازشوهرم بپرسم؟؟؟ حس خیلی بدیه یعنی چی اخه

نه اصلا . فقط از این به بعد به حرف ها و رفتار های شوهر ت و بعد مادرت دقت کن 

شاید همه ی اینها توهم ذهنی مامانت باشه که فکر میکنه شوهرت بهش نظر داره

واای ببینید خانوما اخه؟ برایه ثابت کردنش سریع عکس فرستاد😖

عزیز دل شما یه درصد بشین فککن؟ اخه حتی مادر تنی؟ هرگز داماد با مادر خودش چنیم کاری نمیکنه؟ چ برسه ما ...

خوبه که اینقدر افکارتون معصومانه ست... 

فقط بدونین که اینطور نیست و انحراف های خانوادگی بسیار وجود داره

اصلا تاحالا شوخی نکردن حتی کلامی نمیدونم ازکجاش دراورده این حرفو

بعضی مامانا، الکی یک چیزی میگن، بگن ما زرنگیم. ولش کن.

فقط دفاع کن ازش، اروم

و تعریف، که از مادرش بیشتر دوستت داره

2706