2737
2734

امشب خونشون بودم، بابام رفته بود نوشابه بخره

مامانم برگشت گف من هر وقت شوهرت اومده گفتم برگرد با سمر بیا، بالاخرع منم میفهمم اینجور چیزارو،...بهش گفتم یعنی چی گف بالاخره من جوونمــ  سنی ندارم(۴۰سالشه) بابات با مادبزرگت خیلی شوخی میکرد، منم عصبی شدم اگه جات بودم به مادرم میگفتم تو با هرزه های خیابون فرقی نداری😠

اونم یلحظه قفل کرد و گفت بعضی ها باداماداشون شوخی لمسی میکنن منم جوونم، بابات سینه های مادربزگتم میگرف

اخه من میدونم بابام اینطوری نیست اخه ج معنی میده این حرفا واقعا بخدا من ۱۹سالمه شوهرم۲۱ اصلا بدختی های خودم کنار این حرفش باعث شده تاالان بیداربمونم یعنی چی اخه😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هزارتا فکر اومده توسرم هزارتا

باخودم میگم از شوهرم بپرسم ولی میگم ن زشته تف سربالاست

یعنی چی اخه الان چرا باید ی مادر همچین حرفی بزنـــه؟؟؟

دوسال پیش چون راضی نبودن من باشوهرم ازدواج کنم تو دوران عقدم مشکلات شوهرمو ک دیدن میخواستن ک من ازش جداشم

اون موقع مادرم گف به کی دلخوشی ک به مادرزنش چشم دارع

من اون موقع این حرفو گزاشتم رو حسابی ک ازش شوهرم بدش میاد و میخواد ازش جداشم

مادرت هر شب اینو میگه چقدر در موردش تاپیک میزنی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706