2737
2734

سنندج

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
عزیزم شما اهوازی میشه بگی دقیقن تابستونا چقدر گرمه من بخاطر همسرم مجبورم بیام اما ترسوندن منو بخاطر ...

عزیزم گرمه ولی همه جا خنک کننده داره من شخصا تابستون تهران باشم بیشتر کرمارو‌حس میکنم چون کولر ندارن مراکز خریدشون ولی اینجا در پاساژ باز میشه باد یخ میزنه تو خیابون 

خونه هاهم ک همه کولر دارن 

بیای تو شهر متوجه میشی ک تابستون اکثر بازارا غروب ب بعد رونق میگیره معروفه ب شهر شب مردمش شب زنده دارن 

راستی خوش اومدین قدمتون سر چشم 🌹🌹🌹

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری بدهدایت کردی؟؟🤔🤔

🙈🙈🙈🙈🙈

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2731
🙈🙈🙈🙈🙈

😆😆

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
استیکره حس میکنم عصبانیه

نه خیلی مهربونه خاله نگاش کن چه نازه 😍 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2738
زاهدان دوختش روی خود پارچس میگفتن ساتن دوختش هفتصد آینه

اره لباسای سنتی یا دست دوز گرونه

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
بنده خدا حالا حتما منتظره کد بیاد براش😂

کلی هم ازم تشکر کرد 😂 😂 😂 😂 

کدوم شهرش

یه شهر خوب با صفا عروس ایران 

گرماش طاقت فرساست

اره خب ولی واسه ما ک اینجا زندگی کردیم سالها هم قلقش دستمونه و میدونیم کی بزنیم بیرون هم عادت کردیم

ولی پاییز و زمستونمون فوق العادس😊

2706