2726
عنوان

تلافی عشقم

140 بازدید | 7 پست

دو ماهه کاتیم خودش کات کرد خیلی اذیتم کرد از اینستا بلاکم کرد بعد از بلاکی دراورده میگه چرا منو انفالو کردی سرت کحا گرمه

بعدش تو یه برنامه دیگه پروفایلمون ست بود رفت همه رو حذف کرد منم انفالو کرد گفت تلافی کردم

وقتی کات کرده بخاطر خونوادش . پس الان چشه? 

دوران بلوغشه هنو عقل نداره😑✋

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوران بلوغشه هنو عقل نداره😑✋

واقعا منو بلاک کرده بعد از انفالو کردن من ناراحت میشه عجب ادمیه همش خوردم میکنع..از همه جا بلاکم کرده دلم نمیاد بلاک کنم چون هنوز دوسش دارم 

2728
واقعا منو بلاک کرده بعد از انفالو کردن من ناراحت میشه عجب ادمیه همش خوردم میکنع..از همه جا بلاکم کرد ...

دلت به چی این بشر خوشه بابا ولش کن 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام