2733
2734
عنوان

چیکار کنم از دست نامزدم؟میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 78 پست
از این آدم بترس ممکنه بعدن لایی سرت بیاره اگه میخواد خودکشی کنه چکار به تو داره 

حتمن خیلی عاشقشه نمیخاد بعد اون این خانوم ازدواج کنه

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو اول تو بخور بعدش من میخورم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
2738

تنها راه کاری ک میدونم ببرش تیمارستان.

اگ دوست پسرته ک سریع جدا شده

اگ نشون کرده همید ب معنای واقعی نامزد

این شوهر نمیشه برات

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
نامزدیتوبهم بزن بخدا آدم افسرده تاابد افسرده می مونه الان عشق دربینتون فوران داره بعدش فلاکت میکشیاا ...

نه الان تو این شرایط چرا باید تنهاش بزارم؟

تیکر بارداری نیست:/
عجب تجویزی خب افسردگی ریشه ایه نیاز به درمان وتراپی داره 

خوب اینم هست ک بعضیا حاضر ب درمان نیستن .شایدنامزدش بتونه مشکلشوپیدا کنه و یجوری روحیه اشو عوض کنه

اگر عقل امروزم را داشتم ، کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم ، عقل امروزم را نداشتم !
2706