2737
2739
عنوان

چگونگي رفتار با جاري عجيب غريب

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 172 پست
من لذت میبرم که داره میمیره.ولی چشمهای بدی داره واقعا.ممنون دوستم

خواهش میکنم فداتشم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
خدا حفظش كنه  به بچه خودت برس به اون اهميت نده

حالاکه عقدی چیزی نگوتابری سرخونه زندگیت وقتی رفتی بابچه جات بازمیشه.بزارپایه هازندگیت محکم بشه شوهرت بیادطرفت بعدشروع کن

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والامن بچه دارنمیشدم جاری ازراه اومدبچه اوردشونورچشمی.خدابه منم بچه داد.ولی جاری روزی هزاربارمیمیره ...

از این جمله خدا به منم بچه داد خیلی خوشم اومد خدا خیلی مهربونه ،ایشالا این حرفو از زبون تموم خانمایی بشنویم ک ارزوی بچه دارن 😍😍

ای جااانم انشاالله به مبارکی استفاده کنی عزیزم خوشبخت شی الهی... آره بابا اونجاشون میسوزه بذار بسوزه ...

ممنونم عزيز دلم مهربون ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
2728
من لذت میبرم که داره میمیره.ولی چشمهای بدی داره واقعا.ممنون دوستم

خدانگهش داره الهی نی نیتو

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
ممنونم عزيز دلم مهربون ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

فداتم گلم 

حالاکه عقدی چیزی نگوتابری سرخونه زندگیت وقتی رفتی بابچه جات بازمیشه.بزارپایه هازندگیت محکم بشه شوهرت ...

آره عزيزم دقيقا

2738
مراسم نميگيرم به خاطر كرونا به خدا يه جهيزيه اي گرفتم كه به عمرشون نديدن كامل كامل. تازه خونه شوهرم ...

دقیقا ادمی که بقیه رو میسوزونه قطعا ادلش خودش اتیش گرفته.برای خودتون اسپند دود کن دائم ماشاآلله بگو نذار خدای نکرده انرژی منفیشون برسه به زندگیت.وقتی حالت خرابه و دلسرد میشی نگو لابد اشتباه کردم بگو شاید انرژی منفیشون اینطوریم کرده چهار قل بخون و به خودت انرژی مثبت بده

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
از این جمله خدا به منم بچه داد خیلی خوشم اومد خدا خیلی مهربونه ،ایشالا این حرفو از زبون تموم خانمایی ...

ای جونم خدا حفظش کنه الهی

مشاوره میگه جوابشوبده؟منم استفاده کنم خخخخخ

قبل ازدواج رفتم پيشش خيلي خوب بود فعلا نرفتم برام درخواست دوستي بفرست هر وقت باهاش حرف زدم بهت ميگم چي گفت

دقیقا ادمی که بقیه رو میسوزونه قطعا ادلش خودش اتیش گرفته.برای خودتون اسپند دود کن دائم ماشاآلله بگو ...

باشه عزيز دلم حتما ❤️❤️❤️

ان شالله خدابه شماهم دوقلوبده روزی هزارتایابیشتراستعفرالله بگو

فردا انومالی دارم برام دعا کن سالم باشه و هماتومم خوب شده باشه 😭😭😭😭

از این جمله خدا به منم بچه داد خیلی خوشم اومد خدا خیلی مهربونه ،ایشالا این حرفو از زبون تموم خانمایی ...

الهی امین.خیلی سخته بی بچه ای.الهی که خدابه همه منتظرانظرلطف ورحمت کنه

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
2706