2737
2734
عنوان

تبعیض قایل شدن

208 بازدید | 13 پست

سلام

شوهرمن هم ازلحاظ مالی وشغلی وسطح خانوادگی پایینتر بود عاشق ایمان واخلاقش شدم و گفتم مالی درست میشه ولی ازقضا معتاد ازآب دراومد وجداشدم

حالا خواهرکوچکم که چندساله ازدواج کرده و شوهرش ازلحاظ مالی وشغلی و....خیلی خوبه خودخواهرم هم معلم رسمیه ولی من غیرانتفاعی کارمیکنم و به سختی اوضاع میگذرونم .

حرفم اینه که ازاول واسه اون همه چی رو سنگین میذاشتندوواسه من همیشه آبرومندانه درحد شوهرم

واسه اون خیلی بالاتر. آخه چرا یکی که نداره وبیشتر نیازداره بهش نمیرسن یکی که وضعش خوبه خیلی بیشتر میرسند .آخه چرا؟؟ حرفم نمیتونم بزنم حرف بزنم شوهرم رو چماق می کنند بالای سرم

می‌دونم اهمیتی نداره ولی دلم میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه این غریزه انسانهاست که به چیزی که بهشون حس بهتری میده کشش دارند،اکثر انسانها اینطورند.

اما شما نباید همچین امتظاری از کسی داشته باشی خاهرم،اعتماد بنفستو ببر بالا،وقتی از کسی توقعی نداری ببین چقدر دورو برت میگردن

سعی کن مستقل باشی

هنوز هم بلند پروازم👸❤

خدانیاره عزیزم دعا میکنم ازدواج دومت موفق باشه از ته دل

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2738
تمام تلاشم استقلال ودرآمدبیشتره. بعدطلاق تلاش ودرامدم بیشتر شد. 

خداروشکر،بیش ازینها جای پیشرفت دارید

سعی کنید تو همون مدرسه ای که هستید شاگرد خصوصی بگیرید

درامد خوبی داره

هنوز هم بلند پروازم👸❤
خداروشکر،بیش ازینها جای پیشرفت دارید سعی کنید تو همون مدرسه ای که هستید شاگرد خصوصی بگیرید درامد خ ...

همین کاررو کردم مدرسه درس میدم وکلی شاگردخصوصی امسال گرفتم واقعا وضعم بهترشد. 

همین کاررو کردم مدرسه درس میدم وکلی شاگردخصوصی امسال گرفتم واقعا وضعم بهترشد. 

من خیلی توقعم ازخانواده ام بیشتربود همه دارا هستند 

من خواسته ای ازشون ندارم ولی دلم میخواست بیشترهوامو داشتن.فقط بهم میگن به بچه ات زیاد رونده

پدرنداره از پیش برنمیای و......بی محبتی نمی‌کنند ولی خیلی هم هوامو ندارن الان که خواهرم باردار شده می‌دونم خیلی فرق بین سیسمونی وکادوهامون وحتی محبت به بچه هامون میذارن

خیلی خوب میفهممت...دوران بدی شده  پول رفتار پدر مادرا رو ه تغییر داده

البته پدرم فوت شده و مادرم هم نه مشکلی ندارم باهاش

داداشام هم مشکلی ندارم. خواهرام که اختیاردار هستن اینطورن.