2726
عنوان

چندروز بعداز زایمانم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 123 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دچار حالتت بعد زایمان شدم.شوهرم بغل میکردم الکی الکی میزدم زیر گریه خیلی حالت بدیه😪یه دوماه دیگ ...

آخی بسلامتی. منم برا اولی اصلا نمیتونستم خودمو کنترل کنم به شوهرم نگاه میکردم بیچاره خودش می فهمید میگفت بیا گریه کن. ولی برا این یکی همش تو خلوت گریه میگردم 

2728
من بعد زایمانم غروبا همش دلم میگرفت صدام درنمیومد گریه میکردم ضعف میکردم.دلیلش چیه اخه ادم انقدر توز ...

اره من که طبیعی بودم بعدزایمانم تا ۶ماه افسردگی شدید گرفتم هر روز از دردی که کشیده بودم جلوی شوهرم میگفتم و گریه میکردیم 😁

واقعا طبیعی اینقد درد داره؟؟؟من سزارین بودم...والا اینم کم درد نداشت بعدش ۱۰روز درد بخیه کشیدم...ی ج ...

تا زایمان نکنی هیچوقت نمی فهمی چقد درد داره. دردی ک فکر میکنی داری میمیری.  ولی تا بچه دنیا میاد راحت میشی 

من بعد زایمانم غروبا همش دلم میگرفت صدام درنمیومد گریه میکردم ضعف میکردم.دلیلش چیه اخه ادم انقدر توز ...

عزیزم بعد سزارین هم کم درد و ناتوانی تو انجام کارها وجود نداره

من 20روزه سزارین شدم تا 10 روز واقعا اذیت شدم از لحاظ روحی و جسمی با اینکه عملم خیلی عالی بود، حس میکردم از پس کوچکترین کار نی نی بر نمیام

خیاد خودم افتادم😔😔😓از بس خاطرات بدی دارم تو اون دوران اصلا دوس ندارم برگرده دلیل خاصیم نداشت فقط بین خودم و همسرم ی دنیا فاصله میدیدم مسئولیت ی ادم دیگه رو رو شونم میدیدم  دلم میگرفت خیلیم میگرفت فقط ب تنها چیزی ک پناه میبردم اشک بود 

2706