2726
اصلا تو این سه ماه گوش شیطون کر یکبارم حتی اگه غذای نفاخ میخوردم اینجوری گریه نمیکرد،خیلی ترسیدم،گری ...

خب نترس تازه ۳ ماهه هست.اول راهی 

بچه جیغ میزنه خیلی علتهای مختلفی میتونه داشته باشه 

باید مدام چک بشه چون زبون نداره ک بگه دردش چیه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دود کردم بنظرت کافیه

اسم شون رو بیار زاغ بذار

ماهم نی نی مون امروز یه نفر گف عکسش رو بفرستید فرستادیم یهو بی حااال شد الانم از ۱۲ تا همین الان فقط داره جیغ میزنه

یک ماهشه

بچه ها خیلیییی زود چشم میخورن

2728
یه ذره فکر کنم قرمزم بود،ولی الان که سوند دود کردم و تخم مرغ شکستم اروم خوابیده،بنظرت اگه سوختگی بود ...

بچه اگر بسوزه میخاد کاری بکنه جیغ میزنه ..

پس حتما بشور و کرم بزن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه نخوابید منو راهنمایی کنید،چطور این چشم شور و از بچم دور کنم،الان میترسم بخوابم،میترسم دوباره هم ...

چشم و اینها رو ولش کن ! یک چیز طبیعیه بچه ممکنه جیغ بزنه به هزار علت .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم شون رو بیار زاغ بذار ماهم نی نی مون امروز یه نفر گف عکسش رو بفرستید فرستادیم یهو بی حااال شد ال ...

من فقط تخم مرغ و دورش چرخوندم و به اون خانمها و اقا اشاره کردم و بزور شکوندم تو دستم،نمیدونم دیگه چیکار باید بکنم

میشه نخوابید منو راهنمایی کنید،چطور این چشم شور و از بچم دور کنم،الان میترسم بخوابم،میترسم دوباره هم ...

اسم شون رو بیار ذاغ و اسپند بریز تو اتیش

بگو چشم بد ازش به دور باشه

اسپند خودش میدونه بترکه چشم حسود و بخیل😑😑

بعد اگر زاغ شکل چشم شد ترکید خیلی خوبه دیگه همون چشم زخم بوده اگر شکل دندون بود یعنی حرف زدن در موردش

چشم و اینها رو ولش کن ! یک چیز طبیعیه بچه ممکنه جیغ بزنه به هزار علت .

اخه تو این سه ماهه یکبارم بیدار نشده باورت میشه،؟هرکی میشنوه تعجب میکنه،شوهرم خیلی به چشم اعتقاد داره،هروقت خیلی میگم وای چقدر بچمون نازه دعوام میکنه که بس کن بچه  رو چشم میزنی 😢

من فقط تخم مرغ و دورش چرخوندم و به اون خانمها و اقا اشاره کردم و بزور شکوندم تو دستم،نمیدونم دیگه چی ...

باید با یه مداد مشکی عکس چشم بکشی رو تخم مرغ

بعد ارووووم هی اسم بیاری ضربه بزنی بهش

به اسم هر کس رسیدی چشم اون شور بوده سرررریع تخم مرغ خودش میشکنه بدون اینکه تو فشاااار بدی اصلا

من به چشم خیلی اعتقاد دارم به نظرمنم چشم خورده بچت اسفندچندروز دودکن یه پولی بگردون دورسرش بزار زیربالشش فردابده صدقه براش وان یکاد ایت الکرسی چهارقل بخون اگه خوب نشدبده کسایی واردن تخم مرغ بشکنن ونظرش بگیرن

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
خب همههههه اسپند ها خودشون زاغ دارن یه چیز سفیددد و کوچولو عین یه تیکه شیشه تو اسپندها هست همون زاغ

نه این لعنتی ها فقط دونه سیاهه سپنده،باید برم عطاری اینی که شما میگی رو بخرم مخصوص

2706