2737
2734

نه پوست مون رو دوست داریم نه چشامونو نه لب مونو نه هالت بینی مونو نه ناخن مون رو نه موهای کرک هلویی روی بدنمونو نه قد مونو نه تیپ خدادادی مونو  

اگه یه روزی همه ی خانوم ها از خواب بلند بشنو خودشونو بدنشونو همین جوری خدادادی بدون عمل و ژل آرایش کدوم کمپانی ها ورشکسته میشن<همین تبلیغاتی که ما رو از بدن خودمون متنفر می کنه و اگه یه روز آرایش نکنیم از خودمون بدمون میاد این از خدا نتس ها ما رو از تیپی کح خدا خلق مون کرده بیزار کردن این انصافه آخه؟همش بخاطر پول در آوردن انواع لوازم آرایشی و عمل های جراحی که روز به روز داره بیشتر جا میوفته..آرایش در حد نرمالش درمانه..مثل قرص.ولی زیادیش سمه.به کجا فرهنگ ما داره میره  اینم از فیلم و سریالاشون خاک تو سرشون مملکت مونو به انحراف کشوندن ایران من چی شدی تو  

حالت بینی نه البته فرم بینی. در کل موافقم باهات

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایران مارو یه چیزای دیگه ای به اینجا کشونده

در ضمن همه جای دنیا خانوما این حسو دارن به خودشون چون تو اینستا یا سریالا هنرپیشه ها خیلی بی نقص به نظر میان 

نینی یار جون مادرت کاری به کارم نداشته باش قوانین سایت رو‌تخم چشام   

البته سریالای ایرانی بدتره، همشون عملی هستن، افراد چاق رو فقط برای سریالای طنز میارن، تو سریالای عادی همه لاغر و عملی هستن، ربطش به ماهواره چیه نمیدونم

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2738

من خیلی خودمو دوست دارم،جوری که اکثرا جلوی آینه قربون صدقه خودم میرم🤭

مثلا میرم مسواک بزنم دو ساعت طول میکشه از بس هی خودمو نگاه میکنم تو آینه و ذوق میکنم واسه خودم😅

مرزهای خودشیفتگی رو جا به جا کردم من⁦✌️⁩💪

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
الكي تقصير ماهواره نندازيد، ايران توي عمل زيبايي و آرايش ركورد داره! به خاطر عدم اعتماد بنفس خانمها

خب فیلم های ایرانی رو از ماهواره هم میشه دید سریالای ترکی شونم که از نوک پاشون گریم میزنن

من چندروز پیش رفتم سشواربخرم یه خانمه امده بودلوازم ارایش بخریه کرم خرید۸۰۰هزارتومان یه برس خرید۶۰۰هزارتومان یه رژخرید۲۵۰تومان من وشوهرم ماتمون برد خدایش من تا حالا کرم پودراز۱۰۰تومان بیشترنخریدم😑😑😑😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
خب فیلم های ایرانی رو از ماهواره هم میشه دید سریالای ترکی شونم که از نوک پاشون گریم میزنن

نمیدونم سریالای ترکی رو دیدید یا نه، ولی معمولا اونایی که خیلی پر زرق و برقن اخر فیلم براشون خوب تموم نمیشه، برعکس فیلمای ایرانی😊

اینم بگم که به ذات ادما هم مربوط میشه، من خودم خیلی ساله ماهواره میبینم اما هیچ تغییری انجام ندادم تو خودم، حتی تپل هم هستم تلاش نکردم که قلمی بشم🤦‍♀️😁😁

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
من چندروز پیش رفتم سشواربخرم یه خانمه امده بودلوازم ارایش بخریه کرم خرید۸۰۰هزارتومان یه برس خرید۶۰۰ه ...

وای خدااا همین دیگه منم بخدا ریمل می گفت دارم 500 تومن گفتم همون 40 تومنو بده کرم پودر 160 خریدم 6 ماه پیش هنوز یادم میفته بغض می کنم یه هیلایتر داشت می گفت 5 تومن 4 رنگ بود اندازه کف دست چیزی نمونده بود غش کنم تا یه ماه تو افق بودم آخه چرا    

2706