2726
عنوان

خیلی درد دارم دارم می می رم

| مشاهده متن کامل بحث + 6297 بازدید | 218 پست
اره اینجورهم هست ولی به عمق جمله نگاه کنیم چیز بدی نیست. 🙃

عزیزم این خانم حرف مرگ رو کشید که دوست داره بمیره راحت بشه این کاربر بی‌شعور هم جوابشو دادن

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
کاش بمیرم همین الان

خدا نکنه ایشالا هرچی خیره 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم معذرت ...نمی دونستم ..انشالله که خوب بشی ..

ببخشید ها ادم وقتی یه چیزی رو نمیدونه بهتر اصن حرف نزنه تا اینکه حرفی بزنه و باعث رنجش و دل شکستن کسی بشه

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2728
عزیزم خیلی روحیه منفی داری قوی باش توکل کن به خدا از رحمتش غافل نشو هرکی هم بهت هر تیکه ای پروند ایش ...

چه می دونی چه حالی داره وقتی دکتر به جای دوا درمان بهت بگه برو کارات رو راست و ریس کن یعنی چی وقتی استاد به رزیدنت بگه این مریض ۹۰ درصد بافت هاش درگیره وقتی برای شوهرت دنبال زن باشن وقتی بچه هات رو ب خودشون عادت بدن که بعد مرگت بی تابی نکنن

شیطان را خواهم کشت... 

خودت نخواستی شیمی درمانی یا دکتر تجویز نکرده

؟

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
چه می دونی چه حالی داره وقتی دکتر به جای دوا درمان بهت بگه برو کارات رو راست و ریس کن یعنی چی وقتی ا ...

انشاالله خودت خوب میشی و سایه خودت بالاسر بچه هات باشه عزیزم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
خودت نخواستی شیمی درمانی یا دکتر تجویز نکرده ؟

خودم نخواستم چون گفت فقط تسکینیه دوست ندارم اینطوری بمیرم حداقل ظاهرم رو حفظ کنم ب خاطر ی ماه اضافه ذلیل نشم

شیطان را خواهم کشت... 
2706