2410
2553
عنوان

خیلی درد دارم دارم می می رم

| مشاهده متن کامل بحث + 6254 بازدید | 218 پست
از این بدتر ها شنیدم ناراحت نمی شم بزار هر کی هر چی خواست بگه منم ی بار تو دلم ب خدا گفتم هر کی خندی ...

فدات شم انرژی مثبتت رو زیاد کن توقوی هستی از نه سالگی تونستی پس میتونی شک نکن 

خدا بهت توان وصبر بده تا بتونی سلامتیت رو بدست بیاری

🌹🌹🌹

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فدات شم انرژی مثبتت رو زیاد کن توقوی هستی از نه سالگی تونستی پس میتونی شک نکن  خدا بهت توان وص ...

اون موقع خوش خیم بود فقط خون بود بدنم مقاوم بود الان با چهار بار پیوند و شیمی درمانی الان ندارم

شیطان را خواهم کشت... 
2714
خوب نمی شم دیگه مگر اینکه زمین بیاد آسمون آسمون بده زمین شب روز بشه روز شب معجزه بشه 

سلام عزیزم، میدونم درد داری و حتی نمیتونم تصور کنم اما یه چیزو میدونم اونم اینه که ناامیدی آخرین و بزرگترین سلاح شیطانه.

یکی از دوستام مراحل آخر سرطان بود . حتی دکترها هم جوابش کردند اما شفاش رو تو حرم امام حسین گرفت و الان هم یه پسر یکساله داره.

اینو یه امتحان ببین و سعی کن برنده ازش بیرون بیای. یه امتحان برای اینکه خودت و خدات رو بهتر بشناسی.

من هر وقت میبرم مفاتیح رو باز میکنم و میشینم از ی جاییش با ترجمه میخونم و واقعا آروم میشم.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
درسته حرف شما متین ولی در لفظ عامیانه چیز دیگه ایی جا افتاده بنابراین نباید هر حرفی رو هرجایی زد ب ...

اره اینجورهم هست ولی به عمق جمله نگاه کنیم چیز بدی نیست.

🙃

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏

عزیزم خیلی روحیه منفی داری قوی باش توکل کن به خدا از رحمتش غافل نشو هرکی هم بهت هر تیکه ای پروند ایشالا به خودش بر میگرده مردم حرف زیاد میگن این تویی که نباید خودتو با حرف های مردم نا امید کنی خدا هر کاری میکنه بدون یه حکمتی توشه اینو از ته قلبم می دونم 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
2706