2737
2734
عنوان

بیاید غیبت زن داداشتونو کنید😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 88 پست
من که دیگه یه ماهه قطع رابطه کردم باهاش اونم به خاطر حرفایی که بهم زد کلا انگارروانیه ولی مامان بابا ...

کاره خوبی کردی 

عجب ادم بیشعوریه اینجوری که نمیشه باید داداشت جلوشو بگیره چندتا کف گرگی بزنه تو دهنش ادمش کنه این دیگه چجور موجودیه دلم کباب شد واسه پدر مادرت اگه میتونی خودت آدمش کن با حرف حساب جوری بترسونش که از همه خانوادت حساب ببره 

🤦‍♀️خوبه  ولی عروس قحطی بود😐😑

هه از بس این جماعت لعنتی میگفتن خیلی خوبه و هم کلاسیاش ازش بدشون میومد تو مدرسشون بخدا اینقد به معلماش ازار داد میخواستن از مدرسه برن بیرون چن بار خواسته اخراج شه ازبس اذیت میکنه موتور دبیرشو انداخته بود و همش خش خشی شده بود روزی چن دفعه تو دفتر مدرسه بود اووووفففففففففف بخدا راس میگم امارشو الانا در اوردم رفتم مدرسه راهنماییشو بازدید کردم بخدا با غاطگیر اسمشو ریز نوشته بود رو دیوار مدرسه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خواهرشوهرنیستم نمیتونم خواهرشوهرا رو درک کنم،ولی توروخدا بعدازاینکه برادرتون ازدواج کرد دیگه متعلق به یه زندگیه دیگه ست سعی نکنیدتلاش کنید که مثلن برادرمون بیشتر بماتوجه کنه وفلانی غریبه ست واینا....

هه از بس این جماعت لعنتی میگفتن خیلی خوبه و هم کلاسیاش ازش بدشون میومد تو مدرسشون بخدا اینقد به معلم ...

شما اول عروس میارین بعد تحقیق میکنید؟!!!!!

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
اهان  نه من دخترمو به هیچ وجه شوهر نمیدم  پسرمم نمیزارم ازدواج کنه حداقل تا۳۰

حالا خدایی راضی هستی؟

خیلی بچه بودی که

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
2706