2726
منم میگم شوهرم قبول نمیکنه همه عکساشو از صبج دارم نگاه میکنم حتی وقتی خوابه سرش به اون طرف خمه وقتی ...

الان بهترین موقعس،بعدش خدایی نکرده بایدجراحی شه،پسرمو سه ماهگی بردم تاچهارماهگی سی جلسه فیزوتراپی، بعدش گهگاهی اونطوری میشد همون ورزشایی که دیده بودم براش انجام میدادم،هفت ماهگی کامل خوب شد

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
الان بهترین موقعس،بعدش خدایی نکرده بایدجراحی شه،پسرمو سه ماهگی بردم تاچهارماهگی سی جلسه فیزوتراپی، ب ...

واقعا؟؟؟تو رو خدا دوستیمو قبول کن عکس بچه رو بفرستم ببین برابچه شمام اینجوری بود من میگم خانواده ام وشوهرم مسخرم میکنن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبول نکردی که😣😣😣میشه بگی چه دکتری بردی؟؟

من شهرستانم،دکترپسرم فک کنم ارومیه ای ست،اسمش بامدادی جراحیومیگی؟تاقبل یک سالگی وقت هست واس فیزوتراپی،ولی بعدش فقط باجراحی درست میشه، ۳۰جلسه همراپسرم گریه کردم وخون جگرشدم ولی شکرخدا همه چی تموم شد وحالش خوبه،پسردوستم همین مشکلو داشت داره چهاررسالش میشه هنوزم گاهی اینطوره

2728
قبول نکردی که😣😣😣میشه بگی چه دکتری بردی؟؟

عزیزم اگه عکسم نمیاد،تورتیکولی سرچ کن همه چی روگفته،وعکسم هست از َکجی گردن شدیدوخفیفشم متفاوته، اگه کم باشه نیازی ب فیزوتراپی هم نداره

آهان باشه ممنون عزیزم کاش درست شه دعا کن برابچه منم

خدابزرگه،انشالله زودی خوب میشه،ورزاشارونگاه کن خودت یمدت انجامش بده اذیت میشه ولی دلت نسوزه که زودخوب شه گل دخترمون😍حتماببوسش

خدابزرگه،انشالله زودی خوب میشه،ورزاشارونگاه کن خودت یمدت انجامش بده اذیت میشه ولی دلت نسوزه که زودخو ...

فدات شم عزیزم خیلی ممنون خوب شداین تاپیکو دیدم وگرنه به حرف بقیه فک میکردم توهمه تونت خوندم نوشته ازصاف شدن پشت سرم میشه منم دخترمو همیشه به پشت خوابوندم پشت سرش صاف شده احتمالا ازهمونه 😣😣همش تقصیرخودمه 

ن،نمیشه،من کلی فیزوتراپی بردم تاخوب شد

بچه جاریم گردش کامل کج بود، دقیقا ۶ ماهشم بود ،یک ماه اون وری خوابوند ،شبا هم با روغن آروم ماساژ داد ، خوب شد

انشالا همه بچه ها سالم باشن

ی صلوات مهمونم کن ....
بچه جاریم گردش کامل کج بود، دقیقا ۶ ماهشم بود ،یک ماه اون وری خوابوند ،شبا هم با روغن آروم ماساژ داد ...

انشالله،اره همون روغن وماساژ خودش درست میکنه یکی ازورزشهای فیزوتراپی بود

الانم یه کمیه ولی من خودم متوجه میشم از اول اینطور نبود 

سلام اسی ببخشید من رمز پیجمو فراموش کرده بودم بقیه هم هی گفتن گردن نمیتونه بگیره براهمین اینجوریه ولی الان که گردن گرفته بازم کجه😣😣😣توچیکارکردی خواهش میکنم جواب بده 

خدابزرگه،انشالله زودی خوب میشه،ورزاشارونگاه کن خودت یمدت انجامش بده اذیت میشه ولی دلت نسوزه که زودخو ...

سلام عزیزم خوبی ؟ببخش میشه بپرسم چه دکتری برده بودی بچه ات رو؟اخه اطرافیان هی منو سرزنش کردن که روبچه عیب نزار گردن نگرفته براهمون اما الان که گردن گرفته بازم کج میگیره گردنشو😢😢😢یه ماه الکی ازدستم رفت میخوام ببرم دکتر چه متخصصی ببرم که ببینه فیزیوتراپی نیازه یانه خواهش میکنم دیدی زودجوابمو بده😭😭😭😢

سلام عزیزم خوبی ؟ببخش میشه بپرسم چه دکتری برده بودی بچه ات رو؟اخه اطرافیان هی منو سرزنش کردن که روبچ ...

سلام عزیزم ببخش من نت شبانه دارم،من شهرستان مهابادم اینجادکتربامدادی بردم،فک کنم تبریزیه،شماکجاهستی ازنت بزن بهترین متخصص نوزادوکودکان

سلام عزیزم ببخش من نت شبانه دارم،من شهرستان مهابادم اینجادکتربامدادی بردم،فک کنم تبریزیه،شماکجاهستی ...

من تبریزم عزیزم آره انگاراسمشوشنیدم تونت نگاه میکنم من فک میکردم باید متخصص ارتوپدی ببرم یعنی نیازنیس بیرم ارتوپدی؟

2706