2737
2734
عنوان

شیرخشکی ها کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 34 پست
والا ما اپتامیل رو قوطی ۳۴ میگریم شوهرم با کارتن میخره چون دوتان یه کارتن تقریبا یک ماهی میره پوشکم ...

اول میخواستم براش پوشک خارجی بگیرم ولی همین پمپرز ترک تازه ترک نه فرانسه انقدر گرونه که رو فرش کارش رو بکنه به صرفه تره دارم مای بی بی میگیرم چه خبره آخه 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
موفق باشی گلم😍 سیر پدر مادر بشه ان شاا...

😍

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول میخواستم براش پوشک خارجی بگیرم ولی همین پمپرز ترک تازه ترک نه فرانسه انقدر گرونه که رو فرش کارش ...

اه بابا روز به روزقیمتا پرواز میکنه من از اول مولفیکس بستم راضی ام اصلا نه حساسیتی چیری ندیدم بااینکه پوستاشون حساسه

اه بابا روز به روزقیمتا پرواز میکنه من از اول مولفیکس بستم راضی ام اصلا نه حساسیتی چیری ندیدم بااینک ...

منم تعریف مای بی بی و مولفیکس رو شنیدم چمیدونم والا آخرش چی میشه

2731