2726
عنوان

محیط بیمارستان😁

| مشاهده متن کامل بحث + 4366 بازدید | 46 پست
من مدیون کسی نیستم والا عموم رفت بیمارستان خالم رفت همسایه هامون رفتن همشون از دم مردن ولی کسایی که ...

خودشونم گفتن اگه مشکل تنفسی ندارید نیاین کسی که مشکل تنفسی داره یعنی شرایطش وخیمه و احتمال مرگش بالاست اگه ما خودمون نگرفتیم و تا الان که جوونیم خداروشکر سالمو سلامتیم ولی نمیدونیم در اینده چه اتفاقی میفته و حتما گذرمون به بیمارستان و پزشکا میفته 

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
😂😂نه میخواستی تشویق کنن😂

اگه اونجا بودی حتما تشویق میکردی

میدونی دل چنتا بیمارو شاد کردیم 

چنتا لب خندون شد 

°° کاربر آقا  °° ... انجام کار درست هیچوقت اشتباه نیست ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله من ماماهستم  ولی همکارای سانتر کرونام رو میبینم چ جوری دارن له میشن و چققققد بادلشوره گذرو ...

خدا قوت عزیزم کار شماهم خیلی سخته تو این شرایط کاش منم میتونستم الان تو بخش کرونا باشم تا یه کمکی میکردم بهشون

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃

هر محيطي هم ادم بد داره هم خوب .اين برخورد شما هست كه چه آدمايي رو سمت خودتون جذب ميكنين .من كادر درمانم خيلي هم راضي هستم تا حالا هم برام مشكلي پيش نيومده

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2728
خدا قوت عزیزم کار شماهم خیلی سخته تو این شرایط کاش منم میتونستم الان تو بخش کرونا باشم تا یه کمکی می ...

قربونت برم عزیزم❤

همین‌که انقققدر خوش قلب و خانوم هستید خودش بزرگترین دلگرمیه واسه تمام کادر درمانی که دارن برا سلامتی و نجات یِ کشور و هموطنای گلی مثل شما تلاش میکنن😘😘😘

دعا کنید فقط زودتر شرش کم بشه😓

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
هر محيطي هم ادم بد داره هم خوب .اين برخورد شما هست كه چه آدمايي رو سمت خودتون جذب ميكنين .من كادر در ...

منم همینطور رقیه جان ولی خودمونیمااا من ازینکه نامزدم(عقد نیستیم🤭) متخصص بیهوشیِ تهِ دلم یِ جوریِ 

بی اعتماد نیستم اصلا خداشاهدع اما خوشحالم نیستم نمیدونم چِ کنم😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
هر محيطي هم ادم بد داره هم خوب .اين برخورد شما هست كه چه آدمايي رو سمت خودتون جذب ميكنين .من كادر در ...

کاملا درسته 

ولی خب شدت و میزان بد رفتاری ها هم مهمه 

از یه حدی که بالاتر بره به شخصه برای من اون محیط منزجر کننده میشه 

منم همینطور رقیه جان ولی خودمونیمااا من ازینکه نامزدم(عقد نیستیم🤭) متخصص بیهوشیِ تهِ دلم یِ جوریِ&n ...

عزيزم بستگي به نامزدت داره .اگه خوبه كه هرجا باشه خوبه ولي اگه بد باشه كه هرجا باشه ميتونه كاراي بد انجام بده.ما پزشك داريم همسرشو واقعا ميپرسته و پزشك ديگه اي سر و گوشش ميجنبه! اينجور افراد هرجايي كه قراربگيرن كار خودشونو انجام ميدن و اتفاقا بيشتر تو خارج محيط بيمارستان  انجام ميدن تا از نظر شغلي براشون بد نشه......ميگم همه جور آدم هست شما سعي كن طرفتو بشناسي.

کاملا درسته  ولی خب شدت و میزان بد رفتاری ها هم مهمه  از یه حدی که بالاتر بره به شخصه بر ...

منظورت رو متوجه نميشم از بدرفتاري .بدرفتاري بين پرسنل يا پرسنل با بيمار؟

خب اینم جزو هموناس دیگه پرسنل بد برخورد میکنن دیگ  منو دوستم تو بیمارستان مسابقه ویلچر سواری ب ...

خیلی بدبوده باید بهتون یه جایزه هم میدادن حالاکدومتون برنده شدین؟فکرکنم خیلی دخترشادی هستی

اگه منظورتون برخورد با بیمار هست که خواهرم الان برای کرونا بستریه و قراره مرخص بشه و خدا رو شکر خوب شده و از برخوردشون بسیار راضیه. چند بار همراهی بیمار بودن . بیمارستاهای شهر ما که خیلی خوب برخورد کر دن

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
من مدیون کسی نیستم والا عموم رفت بیمارستان خالم رفت همسایه هامون رفتن همشون از دم مردن ولی کسایی که ...

😐 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
از لحاظ اخلاقی🤷‍♀️

ن بابا نترس 

این چیزا توی فیلماس 

ولی در کل چون خیلی با هم برخورد دارین و پزشکا هم نگاهشون ابزاریه ممکنه تک و توکی اتفاقایی هم پیش بیاد .ک خیلیی ب ندرت 

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜

من چندباری تو چندتا بیمارستان مختلف بستری شدم 

نمیشه گفت عالین بعضیا رسیدگی میکنن نمیزارن مریض درد بکشه تا صدا میکنی میان ب مشکلت رسیدگی میکنن ولی بعضیاشون ب ی ورشونم نیست بیمار . اگ بگی دارم میمیرم هم اهمیت نمیده طرف تازه بد و بیراه هم بارت میکنه 

من هم خوبشو دیدم هم بدشو 

دکتر هست با جون و دل میاد بالاسرت احوالتو جویا میشه 

دکتر هست میاد فقط شرح حالی ک پرستار نوشته میبینه و میره اصلا انگار رو تخت کسی نخوابیده

2706