2726
عنوان

معرفی کتاب😍😍

196 بازدید | 31 پست

📚دانلود کتاب «سه دقیقه در قیامت» نسخه pdf

♊️ فوق العاده تاثیرگذار

✅ (( یکی از مدافع حرم میگه یه شب خواب شهید قاسم سلیمانی دیدم پرسیدم: راستی حساب و کتاب اون طرف چه طور بود؟

شهید سلیمانی گفت: کتاب سه دقیقه در قیامت رو خوندی؟ همان جوریه... ))

من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تبلیغات زیر پوستی خوبی بود

نه بابا چه تبلیغی شمابخون ضرر کردی بامن😁😁

من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
خودتون بیشتر لازم دارین به خوندنش

من چشم منم دانلود کردم بخونم چرا چیشده

عزیزم بهتره برای این طرف کتاب معرفی کنی،(روانشناختی و اجتماعی)بیشتر به کار جامعه میاد اون دنیا هر چ ...

خب اگرعلاقه دارین و دوست دارین بخونین 

خودتون بیشتر لازم دارین به خوندنش

عزیزدلم  گفتم  شاید چیزی گفتم ناراحت شدین 😓

من دیروز کتاب قورباغه رو قورت بده و قلعه حیوانات رو خریدم ،کسی خونده ؟؟ ارزش خوندن دارن ؟

عالیه عالی بخصوص مزرعه حیوانات ولی اگه سانسور نشده باشه فکزر می کردم چاپش تو ایران ممنوع شده😐

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2706