2737
2734
عنوان

داستان واقعی زندگی محبوبه😊

6074 بازدید | 75 پست

این داستان برمیگرده حدود ۷۰سال پیش.نمیدونم دقیقا چه سالی بود.مادرم همیشه این داستان برام تعریف میکرد.اون موقع تو یکی از روستاهای شمال کشور ی خانواده ای بودن که بچه دار نمیشدن.

عد از ۱۵ سال دعا و نذر بالاخره از امام رضا شفا گرفتن و یه دختر به دنیا اوردن ب نام محبوبه

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگن محبوبه خیلی خوشگل بود و تو ده اونا تک بود.تا اینکه محبوبه ۱۸ سالش میشه پسر کدخدا میره خواستگاریش و مراسم بله برون انجام میشه ولی عقد نکرده بودن.

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

لطفا یکی ریپلای کنه بعد بیام بخونم مرسی💋💔

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2738
2706