2703
2553
عنوان

مراقبت از موهای وز

119 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

من موهای مجعدی داشتم ولی خیلی وقته مثل قبل نیست،قبلا بهتر بود اما چندوقتیه خیلی بد شده و وز شده و راستش من نمی دونم چطوری ازشون مراقبت کنم و دکتر هم رفتم شامپو و سرم مو داد اما نشد، موخوره هم زده که هر چندوقت مجبورم از پایینش بزنم

سایتای زیادی رو خوندم ولی هرکی یه چیزی میگه و من می خوام به یه روشی که نتیجه داده برسم

خیلی اعصابم رو خرد میکنه

لطفا اگر موی وز داشتید و می دونید باید چی کار کنم و امتحان کردید و نتیجه داده بهم بگید

و کلا چطوری ازشون مراقبت میکنید،مثلا نحوه برس و شونه زدن و نوعش،از چه روغن هایی استفاده می کنید و چه زمانی میزنید،از چه ماسک مویی و کی،شامپوتون چیه،شبا موهاتون رو می‌بندید کلاه میذارید میذارید باز بمونه،کارهایی که بعد از حمام قبل از حمام و حین حمام واسه موهاتون انجام میدید و....

منم مشکل شما رو دارم.

اگه آخر حمام کمی روغن زیتون بدون بو به موهات بزنی و یه آب روش بریزی خیلی موثره.

من تنبلی می کنم😅

نرم کننده هم اصلا نمیزنم چون به شدت ریزش مو میاره.

به شامپو هم بستگی داره. من استم سل میزنم خوبه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم میتونی انجام بدی یا ن ولی من چندسال پیش تاپیک بدون شامپو رو خوندم ی سال انجام‌میدم واقعا نتیجه دیدم من موهامو ک شامپو میزدم بهم گره میخورد افتضاح الان خیلی بهتر شده خیلی فقط خیلی صبر وحوصله میخواد سرچ کن تو نی نی سایت تاپیکشو پیدا کن اگ خواستی

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..
2720
چرب نمیشه؟؟؟ چرب که بدتره

نه دیگه. روش برا همین حتما آب میگیرم. بعد حمام که نمیزنم.

چربی مناسبی میشه که با چربی مو فرق داره.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!