2726

سلام وقت بخیر🌹

ممنون میشم دوستان با همفکری، پیشنهادی واسه من داشته باشن

من 20سالمه و همسرم22،همسرم پسرعمم هستن و من 3 ماه هست که مادر شدم. من خداخواسته تو عقد باردار شدم و بنابر عرف خانواده مجبور شدیم بعد10ماه که از عقد گذشت  عروسی بگیریم. همسرم دانشجوی پزشکی هستن و خب تازه اول راه، نه سرمایه ای و نه درآمدی ندارن، ما مجبور شدیم تو خونه ی عمم زندگی کنیم، خونشون بزرگه و با یک در به دو قسمت تقسیم شده. من دیپلم دارم، دوسالی کنکورو جدی نگرفتم و الان با بچه فکر میکنم که امسال هم نتونم جدی بگیرمش. همسرم درحال تحصیل هستن و خب بواسطه ی اون هرروز تا 6یا7 شب کتابخونن.مشکل من با تنهایی هامه، خرج خوراک ما با عممه، یعنی ما ناهار و شام میریم اونجا، روزهایی که من تنهام و بخاطر غذا باید برم اونطرف، برام عذابه، اینکه عمم تو کارهای بچه خودشو بزرگتر میگیره برام عذابه، درسته بزرگترن ولی خب منم دوست دارم خودم بچمو بزرگ کنم، فکر میکنن بهم کمک میکنن ولی دارن عذابم میدن، خواهر شوهرم که هفته ای دوبار مجبوری میبینمش برام عذابه، جاری و بچه هاشون.. همشون

من همیشه خیلی دوسشون داشتم ولی الان فقط دارم غصه میخورم، با شرایط همسرم تا7 یا 8 سال دیگه نمیتونیم خونه ی جدا بگیریم، لطفا راهنماییم کنین، متاسفانه به طلاق فکر میکنم، خیلی پشیمونم از ازدواج، خیلی زیاد، همسرم مرد بسیار خوبیه از هر نظر، من از ته قلبم دوسش داشتم ولی الان علاقم بهش کم شده، دائم فکرهای مختلف تو سرمه، نکنه براش کم باشم، آدم شکاکی نیستم ولی بهش حق میدم اگه منو بعدها در حد خودش ندونه، الان به این فکر میکنم که آیا من باید با این غصه ها خودمو پیر کنم؟ چرا جدا نشم،ولی خب اصلا مطمئن نیستم از جدایی

به راهنماییتون نیاز دارم، یا نصیحت حتی..

لطفا لطفا از چیزهایی که گذشته و نمیشه کاریش کرد حرف نزنین، برای آینده راهنماییم کنین.. ❤️

#عروس_عمه

😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

مشکلتون فقط و فقط بخاطر نداشته یه خونه مستقله وگرنه اون بقیه قضایا پرت و پلاست و نشخوار فکریه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کافیه زرنگ باشی با دیپلمتم شوهرت میذاره رو سرش.من کادر درمانم دکتراییو دیدم ک متخصصن و با خدمات ازدواج کردن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بچه ک بزرگ شد میری دنبال هنرودرس یعنی ۴یا۵سال دیگ 

طلاداری شما؟بفروش بذار بانک سودش بگیر کمک خرجت 

اصلا زیاد تو دست وبال بقیه نباش توجنعشون به بهونه خواب پوشک هرجی بچه برو اتاق خودت 

همسرت ضربه میخوره نگو طلاق سنت کم حالا ک بچدار شدی هنوزبدتر 

حتما حتما هم مثل کوه زن و شوهر پشت هم باشید طلاق چیه قشنگی زندگی به چالشهاشه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

همه مشکل دارن نمیشه که به خاطر هر مشکلی به طلاق فکر کرد عزیزم به نظرم فقط باید صبر داشته باشی تا وقتی که همسرت بتونه مستقل شه و برات خونه بگیره تنها مشکل شما هم الان همینه 

کافیه زرنگ باشی با دیپلمتم شوهرت میذاره رو سرش.من کادر درمانم دکتراییو دیدم ک متخصصن و با خدمات ازدو ...

مهم علاقه عشق واقعا اگ زن قلق شوهرش بدونه مرد ها مثل ما زنا خیلی گیر این چیزا نیستن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

این چه حرفیه عزیزم چرا براش کم باشی اون تو رو قبول داره که باهات ازدواج کرده الکی ذهنتو درگیر این افکار منفی نکن خودتو و همسرتو دوست داشته باش به امید خدا هرچی زودتر اوضاع اقتصادیتون روبراه بشه و مستقل بشین و تا آخر عمرتون باهم خوشبخت بشین❤

مثبت اندیش باش تا اتفاقای خوب برات بیفته😍🌹

زندگی، درصدف خویش گهر ساختن است.
2706