2410
2553

متاهلا بگيد چندسالگى ازدواج كردين و اگه برگردين به عقب توى همون سن ازدواج ميكنيد يا نه؟

دليلتون رو هم بگيد لطفا

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

مجردا هم بگيد چندسالتونه و اينكه الان به خواست خودتون مجردين يا نه دلتون ازدواح ميخواد

يا اينكه تا چه سنى مجرد مى مونيد؟با دليل

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

من خودم ٢٥ سالمه و مجردم

تا ٢٣ سالگى به خواست خودم مجرد بودم و حتى خواستگار راه نميدادم،چون دوران مجردى خوبى داشتم و دانشگاه رفتن و زندگى بدون دغدغه فكرى و گشت و گذار با دوستام بهم ميچسبيد

الان دوسالى ميشه ميخوام ازدواج كنم ولى واقعيتش فرد دلخواهم هنوز نبوده توى اين افرادى كه اومدن خواستگارى

و اگه برگردم به عقب شايد يكى دوسال زودتر خواستگار راه ميدادم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال کنم چی خوندی؟؟ 

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2456

۱۸سالمه و یه ساله عقدم اگ برمیگشتم عقب دیرتر عقد میکردم ن تو اون سن

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31
2714

۱۷ سالونیم

بله

ولی یکم پرروترمیشم😏والا خنگ بودم

باشوهرمم راحتترمیشم عاخه اون ازمنم بدبخ تر خجالتی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

دختر تا تو اجتماع باید موقعیت ازدواجش بسنج صبر کردی درست تموم شد هرچند ازدواج قسمت اگ باشه بقول مامانم ازاسمونم باشه کنایه از دور بودن فرد میفته جلو پات

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

من ۱۹ عقد کردم ۲۰ عروسی راضیم برگردمم همینکارو میکنم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2706