2733
2734

امشب خونه پدر مادرم بودم همیشه بحث و دعوا دارن شوهرمم همش سرکوفت میزنه بهم بعد امشب مامانمم یه چیزی گف شوهرم به من میگه تف تو روت بی عرضه جواب مامانت ندادی اگه خانواده من اونجوری میگفتن منو جر میدادی منم گفتم تف تو رو خودت خیلی ناراحتم اصلا دلم شکسته هیچ جا ارامش ندارم تاپیک قبل کامل گفته بودم جریان اما الان خیلی خسته م فقط دلم ارامش میخاد😭😭😭😢😢 انقد این یکسال غصه خوردم ولی وزن کم کردم زیر چشام گود شده همه پولامون گذاشته تو بورس تا میگم بردار تا بدبخت نشدیم منو فحش میده

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

تووضرر اعصابش خط خطی 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم برا خودم برا دوتا داداشم میسوزه سوختیم تو این جنگ و دعواهای پدر مادرم الانم ک شوهرم سر کوفتش بهم میزنه حتما داداشامم یه روز زن بگیرن اونام مثل من میشه وضع شون

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2731

بیا درد دل کنیم منم دلم شکسته 😢

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
2738

تقصیر پدرمادرته ک جلو داماد دعوامیکنن

مگ بقیه دعواندارن!

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2706