2726
عنوان

واقعیت داره یا نه فقط حرفه ...

133 بازدید | 10 پست

به نظرتون اگه به کسی فکر کنین اونم بهتون فکر میکنه ؟

کسی که آشنا باشه (ینی ی جورایی عشق سابق )

وقتی تو خلوت مخصوصن آخر شب بهش فکر میکنی اونم بهت فکر میکنه؟

نع در۹۹درصد مواقع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

چرنده چرند 

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره به من ثابت شده

البته اگه خیلی عاشقت باشه با هر نشون های مشترکی به هم فک میکنید 

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
اگه چند سال بی خبر باشی ازش چی ؟قبلن همو خیلی خواستیم 

نمیدونم عمق رابطتون یا عشقتون چقدر بوده

ولی من خودم تو این شرایط بودم فراموشی محاله

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
ولی فکر کنم آقایون راحت کنار میان و واردرابطه با کسی دیگه میشن

شاید وارد رابطه بشن ولی اگه عاشق واقهی باشه هیچوقت حسی که به تو داشته نمیتونه به کسی دیگه داشته باشه

البته همه ی مردا مثل همن نیستن