2737
2734
عنوان

سوتی کلاس مجازی درحد مرگ 🤧😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2137 بازدید | 41 پست
خواهرزاده منم کلاس اوله اینام با ی اپلیکیشن درس میخونن اسمشو نمیدونم روز اول ک این برنامه رو نصب کرد ...

🤣🤣🤣🤣🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جان من بگو

حتی اینجام روم نمی شه 😯😯😯 دبیر ریاضیمون قدش دومتر بود بعد چهره خشن من اومدم بگم 1و 3زبونم چیز دیگه ای گفت بعد اومدم جمعش کنم دوبار دیگه اونو تکرار کردم😨😨😨اب شدم از خجالت

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2731
😲😲😲🤣

خیلیم باهاش رودروایسی داشتم 😢😢😢

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
یا خدا شما مشکل دارین یا من😁😁بنده خدا میگه وسط ویس بابام گوزید البته ببخشید

اخه بخدا الان فهمیدم .فک کردم کار داداش بوده🤒🤒🤒

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2738
خواهرزاده منم کلاس اوله اینام با ی اپلیکیشن درس میخونن اسمشو نمیدونم روز اول ک این برنامه رو نصب کرد ...

وای مررررردم😂😂😂😂

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍

من روز اولی که کلاس مجازی برگزار شد رفته بودیم روستا اونجام نتش یکم ضعیف بود گفتیم با یکی از فامیلا بریم رو کوه تا بتونم وصل شم آقا وارد کلاس شدم این فامیل‌مام آدم شوخی بود شروع کرد شعر خوندن و کل کشیدن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣از اونورم من با سامانه آشنایی نداشتم میکروفنم روشن بود 🤭🤭🤭🤭چند بار صدای استاد شنیدم هی گفت خانم فلانی میکروفن خاموش کن😅😅منم نمیدونستم چجوری خاموش کنم همونجوری صدا داشت پخش میشد 😁😁😁

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....