2737
2734

اما هیچی بلد نیستم رشتم انسانی بوده ۲۱سالمه همش میگن سخته عمرا بتونی من سختی زیاد کشیدم تنهاراه نجات وحفظ غرورم همین رشته بود😭وقتیکه قرار نیست بهش برسم میخام بمیرم😔😔😔

این کاربری برای منو دوستمه صرفا جهت اطلاع😌من خودم فرهنگیان درس میخونم ومیخام پزشک بشم دوستم پشت کنکوریه ومیخاد فرهنگیان قبول شه🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چن بار کنکور تجربی دادی؟

هیچ بار رشتم انسانیه ازپارسال خاستم بخونم نذاشتن گفتن نمیتونی😭😭😭

این کاربری برای منو دوستمه صرفا جهت اطلاع😌من خودم فرهنگیان درس میخونم ومیخام پزشک بشم دوستم پشت کنکوریه ومیخاد فرهنگیان قبول شه🙂

من با معدل دیپلم ۱۹/۵ تجربی و مدرسه فرزانگان نتونستم

نمیخوام ناامیدت کنم البته من ک نشد قرار نیست از تو هم نشه

ولی افسردگی شدید و خودزنی و خودکشی اومد سراغم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2738
من با معدل دیپلم ۱۹/۵ تجربی و مدرسه فرزانگان نتونستم نمیخوام ناامیدت کنم البته من ک نشد قرار نیست ا ...

چرا نتونستی نخوندی یا خوندی نتونستی 😢

من خودم رشتم تجربیه،۶ سال هم تیزهوشان درس خوندم،روزس ۱۲ ساعت درس‌میخوندم پارسال ولی نتونستم پزشکی یا دندان بیارم،کار هرکس نیست خرمن کوفتن  ،من با اینهمه معدل ۲۰ و ۱۲ ساعت خوندنو اینا نتونستم بیام،بچه های رشته انسانی باید حداقل ۲ برابر تجربیا تلاش کنن اگه رشته خوب میخان،عزیزم واقعیتو‌گفتم دلسرد نشی،ولی امسال هم واقعا خیلی تقلب شد و حق منم‌خورده شد،تو این کشور هیچ چیزی بعید نیس

من خودم رشتم تجربیه،۶ سال هم تیزهوشان درس خوندم،روزس ۱۲ ساعت درس‌میخوندم پارسال ولی نتونستم پزشکی یا ...

رتبت چند شد😔😔😔

2706