2726
عنوان

بچهایی که توی بیاین واسه هم پیشگویی کنیم گفتم پیشگویی من خوبه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 352 پست
 ۱۰ ۶ سال دیگه غریبه شعلشم اداری هست رئس یجایی خصوصیاتشم چشم ابرو مشکی قد تقریبا بلند و اخلاقشم ...

ميشه واسه منم بگي؟ برميگرده يا نه؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رنگ لباسم؟؟؟

تیرست مشکی

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2728
چندمین فرزندم؟ چندساله ازدواج کردم؟ الان تو چه شرایطی هستم؟

نمد چندمین فرزند حسم متمرکز نیست ولی اولین بار اومد دومین فرزندی حدود ۵ سال شرایطت خیلی خوب یا خیلی عالی نیست

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
دختر

😰😰😰😰😰

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
تیرست مشکی

گلم من دوس ندارم غیر از این دخترم بازم بچه دار بشم ناشکری نمیکنم ولی شوهرم اخلاقاش خیلی رو مخه بنظرت چی میشه؟

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
2706