1989
1993

سوال بپرسین تا بگم💖

الهم صلی علی محمد و اله محمد امام رضا حاجتشو از خدا بخواه اگه صلاح میدونی😄 مرسی ک برام دعا کردی عزیزم😍😘

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2000

من ب ارزوم میرسم؟

همون چیزی که میخوام میشه؟

کی میخواید متوجه شید که زن ها ناموس هیچکس نیستن؟هیچ کسی مالک زن ها نیست! هیچ کسی حق تصمیم گیری برای دیگری رو نداره! حتی اگه دخترشه.مادرشه.همسرشه.خواهرشه..هرکسی به خودش تعلق داره همین!!!!!  زنان هنوووز گیجیم که چطور هم اشپز خوبی باشیم..هم خونه دار خوبی..هم مادر نمونه..هم کمک خرج زندگی...هم فرزندان را تربیت کنیم..هم زیبا و شاداب و خوش اندام باشیم..چون همه این هارو وظیفه زن بودن میدونم ولی زن بودن فراتر از این چیزاست..زن بودن یعنی خودت بودن..فکر میکنید فقط مردها هستن که حقوق زن هارو زیر پا میزارن؟زنی که میدونه ایم مرد زن و بچه داره و باهاش وارد رابطه میشه..یا وقتی فلان زن حراف فامیل با زبونش زهر تزریق میکنه تو جون همجنس خودش..یا زمانی که زن گستاخ همسایه حرفاشو مشت میکنه.نه برای اینکه بزنه پای چشم دختر خونه بغلیشونو کبود کنه..واسه اینکه گند بزنه به ابروی اون دخترو گند بزنه به هویتش..  اگر زن ها بعد از طلاق بیوه بشن پس مردا هم باید بیوه بشن مگه نه؟..خنده دار بود که برای مرد از لفظ بیوه استفاده بشه؟پس ببینید وقتی یک زن رو بیوه صدا میزنید چقدر درد میکشه.. اگه دختری ازدواج نکنه بهش میگن ترشیده..ولی وقتی یه پسر میخواد ازدواج کنه میگن زن بگیری بدبخت میشی.. پسره صورتی پوشیده انگار پلنگ صورتیه خجالت هم نمیکشه نمیدونه صورتی دخترونس!.اون پلنگ صورتی نیست..ولی عقل شما مونده تو همون سنی که پلنگ صورتی نگاه میکردی.. برای موهای خواهرت غیرتی بشی اما تو خیابون چشمت دنبال موهای دختر غریبس جالبه از غیرتت خوشم اومد! میخوای بری بیرون کار کنی ک چی بشه؟بشین خونه ظرفتو بشور! این جمله تنها به دخترا میفهمونه که تو توانایی مستقل بودنو نداری تو توانایی پول دراووردن نداری تو فقط برای کار خونه ساخته شدی..اگه قراره دختری بشینه تو خونه و بهش بگید برگرد تو اشپزخونه حق بیرون رفتن نداری ولی ولی پسرتون راحت خیابون گردی کن خواهشا حرف از عدالت نزنید 

میشه سوال نپرسم همینطوری حسی بگی ؟

غزل هستم  *^.                                          از صخره شدم بالا .در هرگام دنيايي تنهاتر زيباتر و ندا آمد:بالاتر ، بالاتر! 🌠سهراب سپهري 🍃       تو خود بخشي از تار و پود زندگي هستي نيازي نيست چنان محكم به آن بياويزي 💙you fall only to rise again✨:
2011
بگو در موردم تا ببینم چقدر درسته😁

سنت کمه احساس میکنم مجردی مهربون و شیطون

الهم صلی علی محمد و اله محمد امام رضا حاجتشو از خدا بخواه اگه صلاح میدونی😄 مرسی ک برام دعا کردی عزیزم😍😘
بچها شما هم واسم دعا کنید ممنون💖❤

حتما 

برای من بگو ببینم چقدر درسته

الهی شکر "خدای مهربانم بابت تمام نعمت هایی ک ب ما ارزانی داشتی و ما ندیدیم و شکرش را بجا نیاوردیم شرمنده ام، سپاسگزارم ای الرحم الراحمین 🙏 ❤️ اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ♥️ ♥️ 
بچها شما هم واسم دعا کنید ممنون💖❤

اللهم صل علی محمد وآل محمد. حاجت روا بشی .مشکلاتت حل بشه . 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️