2737
2734
عنوان

عذاب وجدان

251 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من در حق مادرشوهرم سه سال پیش خیلی گناه بزرگی کردم که اگر بفهمه قطعا و ابدا منو نمیبخشه و سه ساله به اشتباهم پی بردم وتا جایی که بتونم براش جبران میکنم اما میدونم منو نمیبخشه چیکار کنم نپرسید چی نمیتونم بگم دو جا ابروشو بردم که تقصیر خودش هم بود اما کار من خیلی زشت‌تر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام  خب وقتی نگی کسی نمیتونه کمک کنه که

ابروشو بردم دوست پسر داشت من رفتم به خواهرشوهرش گفتم خیلی کارم بد بود خیلیییییی عذاب وجدان داره خفم میکنه هی میخوام براش جبران کنم ولی میدونم منو نمیبخشه

باید حلالیت بطلبید  خدا از حق الناس  نمبگذره..... انسان ممکن الخطاست... هردو مقصر بودی ...

حلالیت چطور بگیرم ازش ابرویی که ازش بردم با حلالیت گناهش از بین میره

ابروشو بردم دوست پسر داشت من رفتم به خواهرشوهرش گفتم خیلی کارم بد بود خیلیییییی عذاب وجدان داره خفم ...

ای وای ازش حلالیت بگیر نگو چیکار کردی فقط بهش بگو حلالت کنه 

اگر غم هست، خدا هم هست  
2738
چاره ای نیست... کاش با ی طلبه در میون بذارید.. ببینید نظرشون چیه

اینم بگم من16سالم بود عقل نداشتم که همچین غلطی کردم و خود خواهرشوهرش منو ترغیب کرد که اینکارو بکنم توف به روی من بیاد

اینم بگم من16سالم بود عقل نداشتم که همچین غلطی کردم و خود خواهرشوهرش منو ترغیب کرد که اینکارو بکنم ت ...

سنتون کم بوذه و اسیر دست عقل ناقص خواهرشوهر... بالاخره اوشون هم باید حلالیت بطلبه از مادرش.. میشه هردو برید عذرخواهی کنید.. بالاخره گذشته و رفتع.... مردم یادشون نمیاد از آبروی ریخته... مخصوصا دوره الان..