2726
عنوان

ازشیر گرفتن دخترم

113 بازدید | 22 پست

خانما کمکم کنیدلطفااا

دختر یک سال و چهارماهشه خیلی وابسته ب ممه هام الان چند ماهی میشه ک فقط یکی از ممه هام میخوره وقتی ام تو خواب اون یکی ک نمیخوره بهش میدم میفهمه و گریه میکنه خیلی شیر میخوره بیست چهار ساعت ب ممه هام میچسبه خسته سدم جوری ک گریه میکنم بعضی وقت ها همه میگن ازشیر بگیر ولی دلم نمیاد چون غذا خوب نمیخوره بچه ای هم نیس ک باخودش بازی کنه من و دخترمم صبح تا شب تنهاییم اونم همش ب من چسبیدع 😭😭😭😭😭

زیتو کید بده بجاش آب بده و پستونک بنذاز روپات تکون بده به مرور درست میشه شیرتو بدوش ولی نباید بیشتر از پنج ساعت بدون شیر بمونه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

خیلی خیلی زوده

تازشم توی هوای سردووگرم نباید بچه روازشیر بگیری  نمیدونم چرا ولی قدیمی ها میگن😂

من انشالله فروردین میگیرم دختر اون موقع 20ماهشه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی گناه داره زوده 

این‌ مشکل منم هست فقط وقتی می رم‌جایی سرش گرمه و‌کمتر شیر می خاد

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

همه بچه ها تو این سن ب سینه وابسته ات دختر منم همینطوره اما گناه داره الان بگیری خیلی زود بخصوص چیزیم نمیخوره تو چون یه سینه میدی بیشتر اذیت میشی سعی کن ب شیرپاستوریزه عاادت بدی دختر من که نخورد هر کار کردم 

فایده نداره😞

برای منم همینه مولتی ویتامین تا بیدار میشه بهش بده غذا بخوره بچه من سوپ و سیب زمینی سرخ مرده و مرغ دوستداره ببین چی میخوره بده بهش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
پس شیرت سیرش نمیکنه از یه دکتر مشورت بگیر

عزیرم بچه ی بالای یکسال کلا شیر جایگاهی توی منحنی رشدش نداذه و باید غذا بخوره و شیر جایزشه 

وزن گیری زیر یکساله که با شیر سنجیده میشه نه بالای یکسال

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2706