1874
2047
عنوان

ازشیر گرفتن دخترم

110 بازدید | 22 پست

خانما کمکم کنیدلطفااا

دختر یک سال و چهارماهشه خیلی وابسته ب ممه هام الان چند ماهی میشه ک فقط یکی از ممه هام میخوره وقتی ام تو خواب اون یکی ک نمیخوره بهش میدم میفهمه و گریه میکنه خیلی شیر میخوره بیست چهار ساعت ب ممه هام میچسبه خسته سدم جوری ک گریه میکنم بعضی وقت ها همه میگن ازشیر بگیر ولی دلم نمیاد چون غذا خوب نمیخوره بچه ای هم نیس ک باخودش بازی کنه من و دخترمم صبح تا شب تنهاییم اونم همش ب من چسبیدع 😭😭😭😭😭

خیلی خیلی زوده

تازشم توی هوای سردووگرم نباید بچه روازشیر بگیری  نمیدونم چرا ولی قدیمی ها میگن😂

من انشالله فروردین میگیرم دختر اون موقع 20ماهشه

هدف⬅️لاغری و خیاطی🥰برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔
2059

خیلی گناه داره زوده 

این‌ مشکل منم هست فقط وقتی می رم‌جایی سرش گرمه و‌کمتر شیر می خاد

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2051

همه بچه ها تو این سن ب سینه وابسته ات دختر منم همینطوره اما گناه داره الان بگیری خیلی زود بخصوص چیزیم نمیخوره تو چون یه سینه میدی بیشتر اذیت میشی سعی کن ب شیرپاستوریزه عاادت بدی دختر من که نخورد هر کار کردم 

پس شیرت سیرش نمیکنه از یه دکتر مشورت بگیر

عزیرم بچه ی بالای یکسال کلا شیر جایگاهی توی منحنی رشدش نداذه و باید غذا بخوره و شیر جایزشه 

وزن گیری زیر یکساله که با شیر سنجیده میشه نه بالای یکسال

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
برای منم همینه مولتی ویتامین تا بیدار میشه بهش بده غذا بخوره بچه من سوپ و سیب زمینی سرخ مرده و مرغ د ...

دخترم مشگل شکم روی داره از بچگی مخصوصا اگ بهش مولتی بدم فقط یک نوع شربت اهن ک بهش میسازه میدم

1718