2737
2734
عنوان

عموم پر کشید رفت😭

543 بازدید | 33 پست

سلام عزیزان امشب شب اولی هست که خاکش کردن میشه با دلای پاکتون براش فاتحه بخونین بلکه کمتر بهش سخت بگذره؟وای خدا جیگرم داره اتیش میگیره وقتی که ضجه های بچه هوش سر خاک یادم میوفته قرار بود که به زودی دخترش از ترکیه برای عقد بیاد ایران اما دیگه قسمت نشد که دخترش رو تو لباس عروس ببینه به جاش دخترش اومد سر خاک باباش بمیرم براشون الهی قلبم هزاران تیکه میشه انگار هر لحظه که یاد اون لحظه ای که عمو جونم رو گذاشتن تو خاک میوفتم مکانش جنت باشه ایشالله لعنت به این کرونای منحوس لعنت😢😢😭😭😭😭😭😭😭😔💔

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدابیامرزش

مرسی عزیزم رفتگان شما رو هم میشه یه صلوات براش بفرستی؟😔

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
2728

صلوات فرستادم براشون خدا رحمتش کنه عزیزم جوان بود؟؟؟😔😔😔

پدر منم ۴ ماه فوت شدن ۵۵ سالش بود بمیرم براش😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
خدابیامرزه.مریضی داشتن

بله کرونا داشتن😔

2738
صلوات فرستادم براشون خدا رحمتش کنه عزیزم جوان بود؟؟؟😔😔😔 پدر منم ۴ ماه فوت شدن ۵۵ سالش بود بمیرم ...

مرسی گلم ۵۰ سالشون بود خدا بیامرزتشون مکانشون جنت برای شادی روحشون یه فاتحه میخونم😔❤💙💙

مرسی گلم ۵۰ سالشون بود خدا بیامرزتشون مکانشون جنت برای شادی روحشون یه فاتحه میخونم😔❤💙💙

وای عزیزم جوان بوده خیلی ناراحت شدم 😔😑خدا بیامرزه 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706