2726

سلام خانما...الان با شوهرم بحثمون شد...منم جامو جدا کردم...اصلا نمیگه چقدر پس انداز داره...مثلا میدونم چیا داره ولی مقدار پولی که پس انداز داره نمیدونم...

اینم اضافه کنم شوهرم ماهی ۱:۵ تا ۲ تومن بهم پول میده...فقط خرج خودم حالا هر کاری خواستم باهاش کنم...

همه خرجا و لباس و خورد و خوراک هم با خودشه....

خودشم ماهی ۸ تومن اینا درامد داره...

مثلا ماه پیش یه موبایل ۱۲ تومنی برام خرید ...

ولی نمیدونم چرا حس میکنم خیلی پس انداز داره

همش حس میکنم پولاشو به خانوادش میده...که قسم میخوره نه ...

بعد میگه باید برای بچه اینده پس انداز کنم ...

خیلی دلم میخواست میدونستم چقدر پس انداز داره... 

نه منم نمیدونم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره میدونم کرا همه کارتاس و پولاش و پیامکهای برداشت بانک‌ دست منه 

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

اتفاقا هرچی کمتر بدونی بهتره 

ادم درگیر کم و کیف مادیات که بشه اذیت میشه 

همین که تو رفاه هستی عالیه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بنده خدا چیزی واسش نمیمونه پس انداز کنه

هر چی داریم باهمه

☹☹☹☹

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706