2703
2553
عنوان

ميشه لطفا نظر بدين

128 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها همين الان عضو شدم،يه سوال دارم من قبلا ازدواج كردم و طلاق گرفتم الان دو ماهه با كسي ازدواج كردم كه مجرده،خانواده شوهرم اصلا مخالفت نكردن هميشه هم بهم احترام گذاشتن،امشب پاگشا كردن من و خانوادمو،يهو مادر شوهرم يواش بي مقدمه به خودم گفت وقتي پسرم گفته قبلا ازدواج كردي،گفتم به خودت مربوطه بخواي با كي ازدواج كني،بيوه باشه يا مجرد به خودت مربوطه.

يه كم عصبي شدم از به كار بردن كلمه بيوه،من بچه ندارم.تا حالا هم به روم نيوورده بودن اين قضيه رو.

فازشو نفهميدم.به نظرتون بايد ازش ناراحت باشم؟

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بيوه بع كسي ميگن كه شوهرش فوت شده

شما ميشي مطلقه

چيز بدي نگفته بنده خدا 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2720

ول کن زندگی خودتو ادامه بده باشوهرت  

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2714
كلا حساسم خيلي به اين موضوع 

سن که میره بالا  و اون هم حرف بدی نزده   بچسب به زندگی  و خوشبختی را احساس کن   

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

منظورش بد نبوده فقط بد بیان کرده به دل نگیر 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
قربونت بشم عزيزم 🌹

👌🌻  مثل این گل باش  تو زندگیت