2737
2734
عنوان

خودت ابراز علاقه کنی

270 بازدید | 48 پست

به نظرتان به دختر فامیل که علاقه داری برای ازدواج و تا تابستان خواستگاری نتونی بری .میتونی به خودش پیام بدی و شرایطت رو بگی ؟مثلا نمیگه چرا به خودم میگه و به خانوادش نمیگه؟

آخه پدرم پارسال رفت به پدرش گفت پدرش هم گفت کار نداره .بعدشم پدرم گفت فعلا به دخترت نگو اومدم بهت گفتم .میخواستم نظرشو بدونم یه وقت ناراحت نشه چون رفت آمد داریم چون یکم مقید هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار  حداقل پشیمون نمیشم پیش خودم ک نگفتم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

چرا پیام بدی خب؟صبرکن تا تابستون

اگر مقید باشه بدش میاد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بد ک نیس اتفاقا بهتره اول به خودش بگی

ولی خب بستگی ب اون داره ممکنه با عقاید اون جور در نیاد

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
2738

بگو ادم از فرداش خبر نداره یهو دیدی هفته دیگه خاستگار اومد براش اونم عقد کرد.فنامیشیا

من خودم یه پسری بود خیلی مذهبی تو فامیل .خودمم مقیدم..بعد هروقت میدیدمش سرش پایین نگامم نمیکرد.مامانش اینام هیچی به ما نگفتن.یه مدت بعد شوهره الانم اومد خاستگاریم و هفته بعدشم عقد کردیم.نگو اونا اخر هفته میخواستن بیان خاستگاریم.اره برادر اینجوریاس ادم از فرداش خبر نداره

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
سلام برادر بهتره پدرتون با پدر دختر خانوم بگن اینطور بهتره 

علیک سلام .پارسال گفت .امسال دیگه نمیتونم بگم به پدرم خیلی خجالت میکشم میخواستم به خودش بگم بین خودمون بمونه

2706