2703
2553
عنوان

📛انقد بی عقل نباشید📛

1502 بازدید | 74 پست

یعنی روزی که بساط این حس شیشم توسایت برداشته بشه اون روز ،،،روز تولده منه،خداااا به انسان قدرت عقل داده این قدرت عقل انسان رو ازحیوان جداکرده واقعااااا چرا باتمام وجود عقلتون ،شعورتون رو پایین میارید،التماس میکنید قسم میدید حس ششمی بیاد بگه مثلا فردا بهتون زنگ میزنه یانه😐مثلا فردا مادرشوهرمن تیکه میندازه یانه😐فردا خواهرشوهرم مانتو میخره حرص منو دربیاره یانه توروقرااان ی حس شیشمی بیاد بگه امشب انلاین میشع یانه😭😭😭😭😭حاااالم بهم میخوره از این حماقت انقدررررررساده نباشید به شعورخودتون توهین میکنید بخدا،

حس ششم روگزارش بزنید بزارید بجای این چرت وپرتا توسایت بیشتر نشه،عقل،عقل،عقل،سه بار تکرار کن حس ششمی که قسم میدی بیاد توتاپیکت😒😒😒😒

گزارش.بزنیم#  

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببین منم اوایل همینارو میگفتم اما بعضی وقتا آدم میخواد دلش و با حس ششم خوش کنه 

نمیخوام قضاوت کنم

در ضمن فقط خدا میتونه بفهمه کی شعور داره کی نداره 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من یه بار گفتم کی این حس ششم رو انداخت دهن نینی سایتیا گفتن ولمون کن تورو خدا بذار خوش باشیم خودشو ...

منم یبار گفتم حس ششم دارم

دیگه ساییده ن منو ها😑هی میگفت بر میگرده؟

عروسی میکنم ؟ فلان میشه فلان میکنم؟ کیک میخرم یا کلوچه 😑😂

گفتم والا حس ششم من در ای حده ک ی اتفاقایی برام الهام میشه😟 گفت برو بابا حس ششم نیسی😑😂

2714
منم یبار گفتم حس ششم دارم دیگه ساییده ن منو ها😑هی میگفت بر میگرده؟ عروسی میکنم ؟ فلان میشه فلان م ...

🤣🤣🤣

دیگه سوالات بیجا میپرسن

حالا من حس ششمم بعضی وقتا برا خودم کار میکنه ولی همیشگی نیست واقعا و همیشه هم درست نیست

ببین منم اوایل همینارو میگفتم اما بعضی وقتا آدم میخواد دلش و با حس ششم خوش کنه  نمیخوام قضاوت ...

اتفاقا فقط خداعه که میدونه قراره چی بزات پیش بیاد وچی پیش نیاد،سطح شعور با التماسای ک تو تاپیک حس ششم میکنن مشخص میشه،هزارررررجورقسم میدن طرفو اونم راحت گولشون میزنه ب ریششون میخنده

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
اتفاقا فقط خداعه که میدونه قراره چی بزات پیش بیاد وچی پیش نیاد،سطح شعور با التماسای ک تو تاپیک حس شش ...

بازم درست نیست بهشون بگیم شعور ندارن یا شعورشون کمه 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜