2726

منم باردار شدم بخاطر کرونا دیگه سر کار نرفتم دست خودم نیست احساس بی ارزش بودن میکنم دوستهام رو هم که نمیتونم دعوت کنم کلا تنهایی و بیکاری و ...

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم خیلی تنهام یه بچه ی یه ساله دارم و دوباره باردارم شوهرم صبح تا شب سرکاره یه روزای جمعه خونست که اونم زود میبرتمون پیش مامان باباش

فقط موندم با این همه تنهایی چطور میخوام از پس دوتا بچه بربیام

دست و دلم به کارای خونه نمیره حس میکنم افسردگی گرفتم

وای دقیقا همدردیم من پدر و مادرم ندارم خواهرمم خارج از کشوره

میبینی اصلا زمان نمیگذره تازه هفته پیش بخاطر آلودگی هوا حتی پیاده روی هم نرفتم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
منم خیلی تنهام یه بچه ی یه ساله دارم و دوباره باردارم شوهرم صبح تا شب سرکاره یه روزای جمعه خونست که ...

یکم زود باردار شدی منم بچه اول دوسالش بود شدم منم هیچ کسو ندارم شوهرمم از صبح میره ۸ شب میاد اصلا هم اهل گردش و تفریح وبیرون نیس

یکم زود باردار شدی منم بچه اول دوسالش بود شدم منم هیچ کسو ندارم شوهرمم از صبح میره ۸ شب میاد اصلا هم ...

خدا خواسته شد

شوهر منم همینطوره ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب میاد خونه روزایی هم که خونست جای اینکه مارو ببره بگردونه یا خریدامونو انجام بدیم و... ماشینو روشن میکنه و گاز میده میره پیش بابا جونش

پدر شوهرم هووی منه

2706